10 Najpiękniejszych miejsc na świecie, gdzie możesz wziąć ślub!

10 Najpiękniejszych miejsc na świecie, gdzie możesz wziąć ślub!

Chcielibyście wziąć ślub, a przy okazji przeżyć niesamowitą przygodę? Załóżmy na chwilę, że macie do wydania parę "dużych" baniek i stać was na zabranie siebie i gości gdzieś na kraniec świata. Oto kilka miejscówek do wzięcia pod uwagę.

1. Le Château d’Esclimont, FrancjaCo mogłoby być piękniejsze i bardziej romantyczne od zaślubin na zamku w najbardziej romantycznym kraju na świecie? Le Château d’Esclimont położone jest niedaleko miasta miłości, Paryża, jakby stworzone do wymarzonego wesela w bajkowym klimacie. Zaproszeni goście mogliby powędrować, pojeździć konno i pozachwycać się pięknem francuskiej prowincji.

2. Mauritius, Ocean Indyjski
Jeśli marzy ci się ślub na plaży, Mauritius zdaje się być świetnym wyborem. Pełno tu dziewiczych plaż z rafami koralowymi i przejrzystymi lagunami, spowitymi romantyczną bryzą. Można rzucić się w wir zabaw, jakie oferuje plaża w takim miejscu lub po prostu zrelaksować się pod słońcem z uczuciem prawdziwego spełnienia.

3. Cathedral Peak Hotel, Drakensberg, RPA
Interesuje cię ślub w nieco folklorystycznym stylu z zapierającymi dech w piersi widokami na góry? Koniecznie sprawdź, co oferuje Cathedral Peak Hotel w Drakensbergu. Piękne ogrody, lokalna gościnność, kaplica pokryta strzechą i malownicze góry sprawią, że poczujesz się jak we śnie, a wspomnienia pozostaną z tobą do końca życia.

4. Taj Palace, Jezioro Pichola, Udajpur, Indie
Marzyłeś kiedyś o królewskich zaślubinach pośród ziemi maharadżów, pałaców i fortów? Goście będą zachwyceni wspaniałą obsługą, a otoczka doda wydarzeniu dostojności i książęcego uroku. Pałac uważa się za jeden z najbardziej romantycznych hoteli na świecie, co ma też niestety odzwierciedlenie w kosztach ewentualnego przedsięwzięcia. 

5. Bermudy
Rzadko spotyka się na świecie taką czystość i przejrzystość, jak na otaczających Bermudy plażach. Dociera tu jedynie kilka lotów z USA, ale jeśli się już tutaj znajdziesz, doświadczysz wspaniałej przygody i tętniącej życiem kultury. Twoją uwagę z pewnością przykują rafy koralowe, bujne ogrody i słynne różowe plaże, które z pewnością uświetnią tak ważne wydarzenie, jakim jest ślub.


6. Maui, Hawaje
Oto miejsce, w którym sen staje się rzeczywistością. Gdzie słońce namiętnie pieści skórę, ciepłe piaski ogrzewają stopy, a falujący ocean uspokaja zmęczony wzrok. Jest tu wiele plaż do wyboru. Na południowej stronie nieco mniej uczęszczane i spokojniejsze, a na zachodzie bardziej malownicze, lecz również częściej odwiedzane.

7. Central Park, Nowy Jork
Porzućmy na chwilę piaszczyste oazy spokoju i spójrzmy na jedną z największych metropolii na świecie. Czy w takim miejscu może być równie malowniczo? W samym sercu Manhattanu znajduje się Central Park z pięknymi ogrodami i jeziorami. Sporo miejsca i liczne atrakcje mogą przekonać każdego niezdecydowanego. No i na pewno można poczuć się tutaj jak w centrum wszechświata. 


8. Dalhousie Castle, Edynburg, Szkocja
Sam pomysł zawarcia ślubu na szkockim zamku przyśpiesza bicie serca. Kiedy do średniowiecznych murów dodamy miłą obsługę i prowincjonalny spokój, do szczęścia niewiele więcej potrzeba. Czemu więc raz w życiu nie poczuć się jak królewska para?

9. Wenecja
Szukasz romantycznego, ale dosyć nietypowego miejsca na ślub? Może zaciekawi cię możliwość przeżycia tego wydarzenia na weneckiej gondoli. Dostojna podróż pośród wodnych ulic najbardziej romantycznego miasta świata może być świetnym sposobem na przeżycie czegoś naprawdę poruszającego. Wszak drugiego takiego miejsca na świecie nie ma.

10. Bali, Indonezja
Bali bardzo często jest miejscem docelowym miesiąców miodowych i samych zaślubin, głównie przez swoje egzotyczne plaże. Wysepka oferuje jednak więcej, niż tylko czysty piasek. Spuścizna kulturowa w postaci eleganckich świątyń nadaje temu miejscu doprawdy mistycznego uroku i sprawia, że miejsce to idealnie nadaje się na powiedzenie sobie „tak”.

Chociaż, jeśli miłość jest wielka, goście mili i kapela godna, to i w remizie można bawić się doskonale...


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]