3 marca zapraszamy na XIV Radomskie Targi Ślubne!

3 marca zapraszamy na XIV Radomskie Targi Ślubne!

W dniu 05 marca 2017 r. w godz. 10.00 – 18.00 w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego przy ul. Żeromskiego 53 w Radomiu odbędą się XIV Radomskie Targi Ślubne, organizowane przez Biuro Turystyczne Gromada.

 

O Wydarzeniu

Oferta firm skierowana jest przede wszystkim do osób planujących zawarcie związku małżeńskiego. Wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z produktami i usługami branży ślubno-weselnej a dzięki temu zaplanować to jakże ważne wydarzenie w swoim życiu. Atrakcyjna i różnorodna oferta, trendy, przegląd możliwości w modzie ślubnej, okazja zapoznania się ze wszystkimi usługami w jednym miejscu i w jednym czasie przyciągają co roku coraz więcej odwiedzających. Imprezę umilają pokazy mody ślubnej, makijżu, fryzjerstwa, kwiatów i muzyki na żywo.

Na stoiskach firm z branży hotelarsko – gastronomicznej specjaliści podpowiadają jak ułożyć menu weselne. Biura podróży proponują bajkowe podróże poślubne w najciekawsze kierunki, podczas których będzie można odpocząć po intensywnych miesiącach przygotowań do ślubu i pobyć tylko we dwoje. Na stoiskach cukierniczych klienci uzyskają informacje o czym należy pamiętać decydując się na słodkie dzieła sztuki. Restauracje, domy weselne i firmy cateringowe zapraszają na degustacje. Swoje usługi przedstawiają także fotografowie, kamerzyści , drukarnie .Firmy transportowe prezentują auta do ślubu a producenci słodkości ręcznie wykonane słodycze .Co roku pojawia się wiele nowości dla nowożeńców wynikające z potrzeb rynku ślubnego. Urozmaiceniem Targów Ślubnych są barmańskie pokazy i występ zespołu muzycznego. Radomskie Targi Ślubne są dla par planujących w niedalekiej przyszłości ślub i przyjęcie weselne doskonałą możliwością ustalenia wszelkich spraw zawiązanych z tą uroczystością i dopięcia ich na ostatni guzik w jednym miejscu.

 

Pokazy:

* sukien ślubnych, wizytowych, garniturów
* makijażu, fryzur
* bukietów ślubnych
* show barmańskie
* muzyka na żywo
Pokazy na scenie odbywać się będą o godzinie 12.00 i 15.00

 

Targi trwają w godzinach od 10:00 do 18:00

Cena biletu wstępu – 15 zł

Organizator: OST Gromada Oddział Centrum Turystyki


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]