4 porady dla Pana Młodego

4 porady dla Pana Młodego

Czyli wyglądaj i czuj się jak „million $”


To, że powinieneś wyglądać w tym dniu elegancko, bardziej niż zwykle jest wiadome i oczywiste. Nie będę tutaj pisał o tym, jaki powinieneś mieć garnitur, koszulę, buty czy krawat. Od tego są styliści, doradcy sklepowi i ewentualnie przyszła żona lub świadek. Napiszę o kilku drobnych, ale istotnych  niuansach, których powinieneś przestrzegać podczas swojego przyjęcia weselnego. Są to tylko moje spostrzeżenia, które jak zwykle pochodzą z obserwacji par na weselach.4 podstawowe porady dla Pana Młodego:

  1. Staraj się nie zdejmować marynarki do końca wesela. Wiem, że może być gorąco, możesz się pocić, ale zachowasz fason i nie przepadniesz z białą koszulą na tle sukni Pani Młodej:)
  2. Skoro jesteśmy przy marynarce, to pamiętaj aby jej dolny guzik pozostał odpięty. Taki mały drobiazg, o którym wielu facetów zapomina.
  3. Nie zostawiaj swojej połówki samej na weselu i nie odwiedzaj w pojedynkę stolików gości. Pamiętaj, że już masz żonę:)
  4. I najważniejsze !!!  Nie nadużywaj przysłowiowych „100 gram”. Może być mało elegancko np. podczas podziękowań dla rodziców (starasz się zachować powagę, a tu niestety język się plącze).


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]