6 pomysłów na światło. Najnowsze trendy w oświetleniu sali weselnej

6 pomysłów na światło. Najnowsze trendy w oświetleniu sali weselnej

Ślub i przyjęcie weselne to dla wielu par najważniejsze chwile w życiu. Poprzedzają je zwykle żmudne przygotowania i pełne dylematów decyzje. Sala jadalna i taneczna na jednej powierzchni, a może zupełnie osobno? Dekoracje jedno- czy dwukolorowe?
 Bez względu na to, na jaki obiekt się zdecydujemy, nie powinniśmy zapominać o oświetleniu. Dobre światło jest w stanie nadać lokalowi wyjątkowego klimatu i stworzyć przepiękny nastrój. Dodatkowo pozwala ukryć niedociągnięcia w lokalu, a uwagę gości zwrócić na to, co w nim najładniejsze.

Warto z najnowszych możliwości skorzystać, bo oświetlenie sali nie kończy się już wyłącznie na ozdobnym żyrandolu, tradycyjnych świecach na stołach i podświetleniu parkietu. Nowościami zyskującymi coraz większe grono zwolenników są: oświetlenie ścian, sufitów, a nawet wolnostojące świetlne dodatki. Oferta z zakresu profesjonalnego doświetlenia sali jest naprawdę szeroka. Hitem nadal są girlandy z żarówek przy suficie, ale co ciekawe, do łask po krótkiej przerwie wracają również liczne światełka na ścianie za stołem Państwa Młodych. W nadchodzącym sezonie ślubnym specjaliści proponują ponadto zmieniające kolor dekoracje świetlne w szklanych naczyniach, rozstawione na stołach oraz projekcje ścienne na przykład inicjałów Pary Młodej. Coraz modniejsze stają się również dekoracje światłem np. stołu wiejskiego czy drink barów.

Wybierając kolor oświetlenia sali, w której odbywa się przyjęcie, warto pamiętać o tegorocznych trendach. W tym sezonie królować będą różne odcienie różu, pastelowe odmiany błękitu, a do tego granat i turkus. To kolorystyczne zestawienie warto uwzględnić przy wybieraniu świetlnej dekoracji.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]