A może wesele w Krakowie?

A może wesele w Krakowie?

 

Kraków to miasto przyjazne nie tylko turystom, ale również osobom preferującym nocne atrakcje. Duża liczba i różnorodność klubów pozwoliła na określenie grodu Kraka imprezową stolicą Polski. Coraz częściej nasze miasto jest wybierane nie tylko przez zagranicznych studentów uczestniczących w programie Erazmus, ale również przez osoby chcące rozerwać się tuż przed wypowiedzeniem „sakramentalnego TAK”, a także w trakcie tego najważniejszego dnia.

 

Podczas planowania wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego poprzedzającego wielką uroczystość spotkamy się z zaskakującą mnogością atrakcji. Przyszła pani młoda, czy pan młody mogą skorzystać z ofert firm, które zorganizują niezapomniany wieczór panieński i kawalerski. Impreza w tramwaju jeżdżącym po Krakowie lub na statku kursującym po Wiśle? To tylko niektóre z niecodziennych atrakcji. Ważny jest też transport! Hammer, limuzyna a może dorożka? Możliwości jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

 

A może wesele w Krakowie?

Skoro jest tyle możliwości na niezapomniany wieczór panieński lub kawalerski z najciekawszymi atrakcjami, to dlaczego nie iść  dalej i nie zorganizować wesela w Krakowie? W celu zdobycia  zainteresowania przyszłych młodych par czymś się należy wyróżnić, stąd też w Krakowie pojawia się wiele niestandardowych miejsc, w których można zorganizować wielką imprezę  rodzinną. Dla par stawiających na innowacyjność, Kraków z pewnością będzie kopalnią możliwości, ale nie zabraknie również propozycji dla Państwa Młodych ceniących  tradycyjne rozwiązania.

 

Grunt to odpowiednie miejsce

Wybór  sali jest bardzo trudny, ponieważ stanowi ona najważniejszy element każdego wesela. W Krakowie ilość ofert jest spora, ale warto by w ten szczególny dzień wybrać równie szczególne miejsce na zabawę. Pod uwagę  z pewnością będzie brana lokalizacja. Najlepiej… samo serce Krakowa. Miejsce musi się wyróżniać. Czy ktoś z Waszych znajomych organizował wesele w browarze? W Krakowie macie taką możliwość. Browar Lubicz nie tylko znajduje się w samym sercu Krakowa, ale również zachwyca wyjątkowym klimatem uzupełnionym historyczną atmosferą. Wnętrze obiektu i niezwykła sala na długo zostaną w pamięci biesiadników. Goście weselni z pewnością docenią doskonały smak świeżego piwa tworzonego w kadziach warzelnych, które można zobaczyć w sąsiednich pomieszczeniach, mówi Kamil Słowik – Event Manager Browaru Lubicz, którego ofertę weselną można zobaczyć na stronie: http://www.browar-lubicz.com.pl/wesela

 

W tym najważniejszym dla Państwa Młodych dniu każdy szczegół jest ważny. Miejsce ślubu  z pewnością nie jest szczegółem, ale jednym z najważniejszych elementów, zwłaszcza dla Pani Młodej, która chciałaby, aby ceremonia odbyła się  w jej rodzinnym kościele.  Ale może jednak odejść od tradycji i zorganizować ślub z rozmachem? Kościół Mariacki? Katedra na Wawelu? Czemu nie!  Wszystko jest realne tylko trzeba się liczyć z dużym zainteresowaniem i odpowiednio wcześniej zarezerwować termin.  W Krakowie  znaleźć można również propozycję dla par ceniących kameralną atmosferę np.  Kościół św. Wojciecha czy Kościół św. Andrzeja. Licząc skromnie, do wyboru mamy około – stu możliwości.

Każda para pragnie, aby ich uroczystość weselna budziła wyjątkowe wspomnienia nie tylko u nich jako gospodarzy, ale również u przybyłych gości.  Musi być po prostu wyjątkowa. Właśnie taka może być w stolicy Małopolski.

 

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]