Alkohole na weselu - zobacz co wybrać

Alkohole na weselu - zobacz co wybrać

Tradycją polskiego stołu weselnego była, jest i będzie wódka. Fora internetowe pełne są wypowiedzi na temat tego ile butelek alkoholu przygotować na parę czy jakiej powinien być firmy.

 Ponieważ ślub i wesele również ulegają różnego rodzaju trendom i modom, a pragniemy, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy może oprócz tradycyjnej wódki zaproszonym gościom zaproponować coś innego urozmaicając tym samym alkoholowe menu przyjęcia weselnego.

 


Coraz częściej młodzi chcąc uatrakcyjnić swoje przyjęcie decydują się na wynajęcie profesjonalnego barmana, który cieszy się popularnością zarówno w żeńskiej jak i męskiej części zaproszonych gości.
Tylko od nas i naszego budżetu zależeć będzie jakiego rodzaju drinki będą serwowane. Możemy zakupić różnego rodzaju likiery, kolorowe wódki i soki, aby nasi goście mieli możliwość spróbowania nowych i ciekawych smaków.

 

Rozwiązanie to jest dobre zwłaszcza upalnym latem, kiedy lekki, zimny drink z parasolką jest ciekawą alternatywą dla „ciężkiej” wódki.

Daje to naprawdę nieporównywalnie lepszy efekt, a sama atrakcyjna forma w jakiej podawany jest alkohol zachęca tylko do delektowania się nim. W tym miejscu warto wspomnieć o alkoholu który rozdajemy gościom weselnym biorącym udział w zabawach oczepinowych. Jest to wódka ale odpowiednio obrandowana w specjalną naklejkę z waszymi inicjałami, lub śmiesznym tekstem.Takie naklejki, opakowania na alkohole możecie z łatwością nabyć a niski koszt zakupu sprawia że są bardzo popularne na polskich ślubach. Bardzo popularne są również wiejskie stoły, które oprócz swojskiej kiełbasy i chleba „częstują” gości domowej roboty bimbrem. To bardzo ciekawa i zarazem nie droga forma uatrakcyjnienia tego wspaniałość dnia jakim jest wasz ślub. Ale to nie wszystko. Pomyśleć warto też o sposobie prezentacji alkoholu i dostępu do niego.

 W innych krajach bardzo często alkohole są dostępne w barze restauracyjnym w którym odbywa się przyjęcie weselne i są płatne. W Polsce ciężko wyobrazić sobie taką sytuacje i raczej nikt z nas nie słyszał o takim ślubie by w takiej formie był udostępniany alkohol gościom weselnym. Ale warto czasami czerpać pomysły od naszych sąsiadów. A przykładów i pomysłów jest bardzo wiele. Przykładem mogą być np. skrzynki z zmrożonym piwem lub wytrawne winna udostępnianym w formie szwedzkiego bufetu, poncze i nalewki odpowiednio udekorowane i przyozdobione pasujące do klimatu w jakim jest stylizacja waszego ślubu.

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]