Bądź księżniczką na swoim weselu! Zorganizuj swój najważniejszy dzień w królewskim stylu!

Bądź księżniczką na swoim weselu! Zorganizuj swój najważniejszy dzień w królewskim stylu!

Jest to zdecydowanie istota wyobrażeń o ślubie, jakie posiada każda mała dziewczynka.  Bardzo często jednakże  zdarza się, że niektóre z nas nadal marzą o ślubie i weselu w iście dworskim i wytwornym stylu.Istotnie trudno wyobrazić sobie bardziej wygodną okazję, by wystąpić w baśniowej pełnej przepychu stylizacji.

Przede wszystkim – ubiór i stylizacja!
Aby poczuć się jak prawdziwa księżniczka, powinnaś zadbać o przepiękną i wymyślną stylizację. Bogate stylizacje  „typu księżniczka” odnajdziesz  z pewnością, w każdym salonie mody ślubnej, gdyż na wybiegach i pokazach mody, pokazujących trendy w modzie ślubnej na 2015 rok, ukazywały się one całkiem często.  Pierwsze skojarzenie z pałacem i królewską atmosferą przywodzi na myśl sukienki  szerokie, bogato drapowane, nierzadko z falbanami i obowiązkowo  z długim trenem. Ważne jest, by nie przesadzić. Jeśli sukienka lśni, niech już nie epatuje  wyciętym dekoltem. Jeśli ma wiele falban, ograniczmy kolorowe dodatki. Suknia bardzo  rozchodząca się w pasie, z szeroką spódnicą, pomaga ukształtować w zasadzie każdą sylwetkę. Uważać pomaga  jedynie panie bardzo drobne, w przypadku których fason  zwany popularnie „bezą” możeobciążyć sylwetkę.

Postaraj się też o dobór wysmakowanej  biżuterii,  na miarę księżniczki, która z pewnością  zachwyci  wszystkich zaproszonych gości. Do włosów obowiązkowo  zakładamy diadem, przypominający koronę właściwą księżniczkom.
W Polsce może to się wydać nieco pretensjonalną ozdobą, jednak np. na Wyspach Brytyjskich jest powszechnym  elementem ślubnego uczesania. Fryzura musi być dokładna w każdym  najmniejszym szczególe. Doskonale pasować będą wszelkiego rodzaju  koki i precyzyjne upięcia, pieczołowicie utrwalone konstrukcje. Welon to także obowiązkowy  atrybut księżniczki. W miarę możliwości powinien być tak długi, by kończyć się wraz z trenem i pompatycznie powłóczyć za panną młodą w drodze do ołtarza.

Przy takich wymiarach, zdecydowanie lepiej wyglądał będzie ozdobiony choćby niedużym haftem lub rozproszonymi na całej powierzchni kryształkami. Istotną rzeczą  jest również ubiór Twojego partnera, aby wpasował się on również w Twoją stylizację. Polecamy  dobór dostojnego fraku lub wyrafinowanego smokingu. Jeżeli jesteście parą, która preferuje „przebierane imprezy”, dobrym  pomysłem będzie dopisek na zaproszeniu o ślubnym dress codzie. Uroczystość  w takiej formie z pewnością  będzie niezapomniana.

 

Wytworne miejsce, kluczem do osiągnięcia wymarzonego dworskiego klimatu!
Królewskiemu strojowi  sprzyja zorganizowanie przyjęcia weselnego w dworku, pałacu czy zamku, których coraz więcej wynająć można teraz na wesela. Warto również pomyśleć o samej uroczystości  zaślubin. Dostojny charakter „księżniczkowej” kreacji podkreśli też ślub w katedrze lub bazylice.  

 

W naszym portalu  Pary Młode, z pewnością odnajdą swoje najlepsze  miejsce na wesele. Oto niektóre z nich:

Pałacyk Otrębusy – jest  to idealne miejsce do zorganizowania ekskluzywnego wesela, położone jedynie 18 kilometrów od Warszawy.  Pałacyk zmieści podczas przyjęć aż do 200 gości.  Na terenie lokalu, znajduje się również 30 luksusowo  wyposażonych pokoi, spa oraz basen z wieloma atrakcjami.

Pałac Prymasowski – Piękny,  gustowny warszawski pałac, usutuowany  w  historycznej części Traktu Królewskiego.  XVI-wieczny Pałac Prymasowski to budynek o fenomenalnej  architekturze z wyjątkowo reprezentacyjnymi  wnętrzami.Pałac mieści sześć sal o łącznej  powierzchni ok. 1000 m2.

Pałac Brunów - Pałac Brunów to malowniczo   położony  kompleks trzech zabytkowych budowli , otoczony parkiem angielskim.  Jego lokalizacja to Lwówek Śląski, miejscowość  znajdująca się obok takich miast jak: Jelenia Góra, Bolesławiec, czy też  Lubań. Jest to wspaniałe  miejsce na aranżacje  przyjęć, konferencji i wesel w salach balowych  mieszczących 150 oraz 250 osób. Pałac oferuje również  140 miejsc noclegowych w wyrafinowanych  wnętrzach pałacu, oficyny i powozowni.

Pałac Żeleńskich – Jest to zabytkowe miejsce położone w Grodkowicach niedaleko Krakowa i Wieliczki. Z pewnością  będzie wspaniałe, jeżeli palnujecie wyprawić  romantyczne wesele w dworskim stylu.  Pałac mieści 150 osób (wesele tradycyjny układ stołów) i 300 - 350 osób (bankiet z bufetem szwedzkim, z wykorzystaniem namiotów w ogrodzie do 1000 osób).

 

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]