Co skrywa nowa książka Bridelle „Wasz Piękny Ślub”?

Co skrywa nowa książka Bridelle „Wasz Piękny Ślub”?

Zastanawiacie się czy warto zakupić drugą książkę wydaną przez Bridelle? Według GdzieWesele.pl ZDECYDOWANIE WARTO!

 

A dlaczego…?

O tym jak pięknie jest wydana oraz jak wspaniałe fotografie zawiera nie musimy nikogo przekonywać – to udowodniła nam już pierwsza Bridelle Style;)

Na początek konkrety:

Książka składa się z ponad 300 stron, na których szczegółowo przedstawiono i opisano 24 wyjątkowe śluby zorganizowane według najnowszych trendów. Doskonały wstęp do każdego z 6 rozdziałów (w każdym z nich znajdziecie 4 reportaże ślubne), stanowią stylizowane sesje oraz niezliczona ilość praktycznych porad dotyczących organizacji przyjęcia w konkretnej stylistyce, którymi podzielili się szanowani w branży konsultanci, floryści, czy też dekoratorzy.

Motywy przewodnie przedstawione w książce zostały idealnie wpasowane w najgorętsze trendy - naszym zdaniem największą dozę inspiracji znajdą tam jednak przede wszystkim miłośnicy rustykalnych klimatów.

Dlaczego watro?

Naszym zdaniem „Wasz Piękny Ślub” poza pięknym sposobem wydania oraz dopracowanym w każdym detalu sesjom zdjęciowym, na szczególne uznanie zasługuje dzięki niesłychanie życiowym i praktycznym wskazówkom, którymi nasycona jest cała publikacja . Doświadczeni konsultanci ślubni oraz Pary Młode, które ten wielki dzień mają już za sobą w bardzo przystępny sposób udowadniają, że organizacja wymarzonego ślubu JEST MOŻLIWA. Z pewnością wielu z Was przeglądając magazyny branżowe wzdychało nad urokliwymi stylizacjami stworzonymi wyłącznie na potrzeby sesji zdjęciowej w przekonaniu, że z realnym życiu takie ceremonie się nie zdarzają. Nic bardziej mylnego!

 

Cała magia Bridelle Wasz Piękny Ślub polega właśnie na tym, że te wszystkie bajeczne wesela nabierają ludzkiego wymiaru:)

 

 

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]