Dekoracje sal weselnych - trendy 2015

Dekoracje sal weselnych - trendy 2015

Żeby sala, w której odbywa się nasze wesele była jeszcze bardziej urokliwa, konieczne są  z pewnością bajeczne dekoracje. Co prawda gusta są różne – a o nich jak wiadomo się nie dyskutuje :), należy pamiętać o pewnych żelaznych kolorystycznych standardach, które obowiązkowo należy wziąć pod uwagę podczas doboru ślubnych ozdób.

Absolutnym hitem wśród tegorocznych wesel są dekoracje w stylu modern vintage. Dodatki ślubne inspirowane są stylem vintage, ale jednocześnie wyglądają bardzo nowocześnie i ciekawie. Oczywiście jest to dosyć odważne posunięcie, aczkolwiek słodkie i smaczne cukierki umieszczone na stołach są wprost przepiękne i dodają uroku nawet najciemniejszej weselnej sali.  Jeżeli jednak Para Młoda nie przepada za słodkościami i woli postawić na zdrowe przekąski, dobrym pomysłem są staromodne jabłka – na pewno każdy gość ucieszy się z takiego prezentu powitalnego, w szczególności  gdy tak owy będzie podpisany jego imieniem i nazwiskiem!  Dekoracje w stylu vintagę doskonale komponować się będą z rustykalnym wnętrzem w Starym Folwarku w Grębocinie, którym z pewnością będzie spełnieniem weselnych marzen, dla Par Młodych, które lubują sie w takich klimatach.

Jeżeli jednak Para  Młoda zdecyduje się na bardziej klasyczne rozwiązanie, zachęcamy do wyboru koloru przewodniego waszego wesela. Najłatwiejsze dla dekoratora są sale z jasnymi ścianami oraz jasną podłogą, ponieważ praktycznie każdy kolor będzie się tu dobrze komponował. Większość nowych obiektów wykończona jest właśnie w ten sposób, jednak nie brakuje też takich, które z góry określają styl dekoracji. Taki typ dekoracji będzie doskonale pasował do Sali w Pałacyku Otrębusy! Jej urok i  piękny wygląd z pewonością będzie ozodobą waszego wesela!

W sytuacji gdy wasza sala z każdej strony narzuca jakiś ciemny kolor, nie przenoście go na stoły, ponieważ będzie to przytłaczające. Bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku ciemnych sal są białe pokrowce na krzesła. W połączeniu z białymi obrusami nie tylko zwiększymy optycznie przestrzeń, ale też znacząco złagodzimy klimat. Na pewno najbardziej uniwersalnym kolorem jest biel oraz zieleń, które w wielu przypadkach będą najbezpieczniejszym rozwiązaniem.

Dużo jest obiektów weselnych, w których dominuje drewno.  Drewniane sale są przeważnie same w sobie tak ciepłe i przytulne, że nie wymagają wielkiej dekoracji . Jeśli np. sala urządzona jest w stylu drewnianej karczmy jako ozdoby można dodać warzywa i owoce. Przepiękną całą w drewnie,  salą dysponuje Restauracja Regionalna SIUCHAJSKO w Zakopanem – w tak przepięknej Sali możecie urządzić Wasze wielkie góralskie wesele!

Udanych dekoratorskich wyborów życzy gdziewesele.pl!


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]