Fajerwerki na weselu. Czy warto organizować taki pokaz?

Fajerwerki na weselu. Czy warto organizować taki pokaz?

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się przeróżne atrakcje weselne. Swego rodzaju tradycją stają się pokazy barmańskie, fotobudki, literowe dekoracje (przykładowo wielki napis LOVE), pokazy fireshow i lightshow, a także tradycyjne pokazy sztucznych ogni, które są w pewnym sensie symbolem celebracji ważnych dni. Pokazy fajerwerków kojarzą nam się głównie ze świętowaniem Nowego Roku, choć stają się coraz częstszą atrakcją na przeróżnego rodzaju imprezach, w tym także na weselach.

 

Jak zorganizować pokaz fajerwerków?

Wszystko zależy tak na prawdę od budżetu narzeczonych, oraz efektu jaki oczekujecie. Do dyspozycji są tysiące sztucznych ogni, które różnią się od siebie kolorem, wielkością, czy nawet poziomem hałasu jaki wydają podczas wybuchu. Największą popularnością cieszą się pokazy dające wielki rozbłysk na niebie, oraz fontanny ogniowe ustawiane bezpośrednio na ziemi. Jeżeli Wasz budżet jest wystarczający, warto zatrudnić firmę odpowiadającą za pokazy fajerwerków, dzięki czemu będziecie mieć pewność że atrakcja będzie przygotowana w pełni profesjonalnie, a efekt będzie na pewno zadowalający. W przypadku gdy kwota jaką dysponujecie jest zbyt niska na profesjonalne pokazy, możecie przygotować wszystko samodzielnie. Oczywiście w takim wypadku prawdopodobnie nie osiągniecie tak widowiskowych efektów jak podczas profesjonalnego pokazu, jednakże własnymi siłami także można zaskoczyć przybyłych gości.Gdzie kupić fajerwerki, i jakie wybrać?
Gdy zatrudnicie profesjonalną firmę, nie będziecie mieli problemu z wyborem sztucznych ogni. Jeżeli jednak czujecie się na siłach, i chcecie podjąć wyzwanie jakim jest zorganizowanie pokazu, będziecie musieli podjąć decyzję, jakie fajerwerki wybrać. Wybór jest na prawdę ogromny, poczynając od baterii, przez fontanny, i na rakietach kończąc. Bardzo dobrym pomysłem jest także zakupienie zestawu paletowego, który może odpalać przykładowo członek rodziny, bądź jeden z gości. Jest to opcja, która efektywnością będzie zbliżona do profesjonalnych pokazów, choć finansowo będzie na pewno droższa niż tradycyjne fajerwerki.
Dzięki rosnącej popularności fajerwerków, mamy możliwość wyboru pomiędzy profesjonalną firmą zajmującą się organizowaniem pokazów sztucznych ogni, lub możemy samodzielnie podjąć wyzwanie zorganizowania pokazu. W internecie znajdziemy wiele firm zajmujących się tego typu atrakcją weselną, a także sklepy z pirotechniką. Pamiętajmy jednak że takie pokazy wymagają odpowiednich warunków, a także zachowania szczególnej ostrożności.

 

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]