Jubileuszowe Targi Modny Ślub

Jubileuszowe Targi Modny Ślub

W dniach 9-10 grudnia 2017 r. w Targach Kielce na hali E będzie miała miejsce X edycja Ogólnopolskich Targów Ślubnych Modny Ślub.

 

Jest to jubileuszowe spotkanie, na którym organizatorzy zapewnią wiele atrakcji i ciekawych punktów dla zwiedzających. W ubiegłorocznym wydarzeniu hale targowe gościły 4,5 tys. osób, a ponad 140 firm z całej Polski zaprezentowało najmodniejsze rozwiązania ślubno-weselne.

Targi Kielce we współpracy z Agencją Spinki co roku wychodzą naprzeciw oczekiwaniom zwiedzających, zyskując tym coraz większe grono odbiorców. Dbają o rozpowszechnianie trendów, które są wykorzystywane w organizacji tak ważnego dnia, jakim jest ślub.

 

Co w tym roku będzie można zobaczyć na targach ślubnych?

Po raz pierwszy zostaną zorganizowane „Warsztaty dla narzeczonych”, które zbliżą do siebie wybranków. 10 grudnia od 12:00 do 15:00 narzeczeni będą mogli zapoznać się z poradnikiem dla przyszłych nowożeńców, co może okazać się pomocne i ułatwi przeżycie tego szczególnego etapu w życiu każdej pary.

Przez dwa dni będzie odbywała się III Giełda Sukien Ślubnych. Jak co roku za jedyne 20 zł szczęśliwe małżonki będą mogły wystawić swoją suknię ślubną. Dzięki udziałowi w prezentacji wyjątkowych strojów na targach Modny Ślub niejedna panna młoda znalazła upragnioną kreację. Tym samym w szczególnym dniu, jakim jest ślub, z pewnością prezentowała się obłędnie! Dlatego też w tegorocznej edycji żadna narzeczona nie może przegapić takiej okazji.

Zwiedzający w Targach Kielce będą mogli oglądać na scenie pokazy pierwszego tańca. Prezentowane układy z pewnością staną się inspiracją w tworzeniu własnej choreografii, a narzeczeni będą mogli wybrać odpowiednią szkołę tańca i trenera, który pomoże im oczarować gości perfekcyjnym tańcem.Również należy zwrócić szczególną uwagę na pokazy barmańskie. Na scenie zobaczymy, m.in. BARBARMANA. Zapierające dech w piersiach sztuczki barmańskie, płonący bar i butelki, shakery i wiele innych elementów uświetnią niejedno wesele. Niespotykane połączenia trunków uzupełnione o ciekawą warstwą kolorystyczną zaintrygują i zaspokoją najbardziej wybredne podniebienia.

Coroczny konkurs „Wygraj ślub marzeń” może okazać się dla którejś z par szczęśliwym i idealnym rozwiązaniem przy intensywnych przygotowaniach.

Prezentacje zespołów weselnych to coś, na co z pewnością każda para zwróci uwagę. Na scenie kieleckiego wystawcy usłyszymy 9 półgodzinnych koncertów. Zaprezentuje się, m.in. zespół ProjectBand (Gama), który swoim niepowtarzalnym brzmieniem i charyzmatycznym wokalem porwie tłumy do tańca i doskonali poprowadzi zabawę.

Ponadto odwiedzający targi Modny Ślub będą mogli obejrzeć pokaz mody ślubnej i sukni wieczorowych. Wśród wystawców zobaczymy oryginalne i nietuzinkowe projekty ślubne Pracowni Krawieckiej Bombowa Krawcowa. Właścicielka, pani Katarzyna Granat tworzy kreacje z pasją. Jest precyzyjna, dba o szczegóły, przy tym używa ekskluzywnych, zagranicznych materiałów. Klasa, elegancja, zmysłowość to to, co każda kobieta lubi.

 

Nie tylko Modny Ślub

Hala E wypełni się również wytworami kultury ludowej. Targi Kielce zapraszają również na VI Ogólnopolskie Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO, na których oprócz możliwości wzięcia udziału w licznych warsztatach, przyszli małżonkowie będą mogli zakupić, np. biżuterię czy nietuzinkowe eksponaty, które wzbogacą wnętrze ich domów.

 

Koszt wstępu na obie wystawy:

bilet normalny – 5 zł brutto,
bilet ulgowy – 3 zł brutto (dla zorganizowanych grup ze szkół branżowych).
Cena biletów parkingowych - samochody osobowe wjeżdżające na parking – jednorazowo 5 zł brutto,
autokary wjeżdżające na parking jednorazowo – 5 zł brutto

 

Zapraszamy 9 grudnia godz. 10:00-18:00
i 10 grudnia godz. 10:00-16:00 na niepowtarzalne Targi Ślubne Modny Ślub!

 

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]