Już jest „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” – reedycja specjalna!

Już jest „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” – reedycja specjalna!

Dlaczego warto po nią sięgnąć?

„Prawie 150 współpracujących osób, setki przejechanych kilometrów, tysiące kwiatów, kilkadziesiąt sukienek, kilkaset par butów, kolczyków i ozdób do włosów” – tak o pierwszej polskiej książce ślubnej „Bridelle Style” we wstępie pisze jej autorka, Karolina Waltz. W tym roku na rynek trafiła reedycja specjalna tej publikacji i podobnie jak pierwsze wydanie, szturmem zdobywa serca planujących ślub czytelniczek.

 

W reedycji książki, liczącej aż 336 stron znajdziemy 18 sesji zdjęciowych, zaaranżowanych w 18 najmodniejszych stylistykach ślubnych, m. in. Vintage, Glamour i Urban Chic. Całość opatrzona jest ponad 700 fotografiami! To oznacza tylko jedno – w tak bogatym poradniku każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie.

Co ważne, książka nie zanudza czytelnika treścią. Autorka tekstów, założycielka bloga Bridelle.pl, z branżą ślubną związana od ponad 10 lat, Karolina Waltz trafnie i zwięźle opisuje elementy poszczególnych stylizacji. Z kolei zdjęcia Magdaleny Piechoty, fotografki ślubnej i edytorialowej, doskonale te style obrazują. Dla niezdecydowanych Panien Młodych to wskazówki, z których nie można nie skorzystać:)

 

Ale „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” to nie tylko poradnik dla Panny Młodej...

Po książkę sięgnąć powinny również osoby zajmujące się organizacją uroczystości ślubnych i przyjęć weselnych. Dekoratorzy znajdą tu trendy, dotyczące wystroju. Właściciele lokali, w których organizowane są przyjęcia będą mogli dostosować swoje obiekty do tego, co dziś jest na topie. Fotografowie mogą z kolei czerpać inspiracje do modnych sesji ślubnych z przepięknych zdjęć Magdaleny Piechoty.

„Bridelle…” może służyć wszystkim osobom zajmującym się tematyką ślubu, dzięki temu, że style prezentowane w publikacji omówiono wieloaspektowo - w kilku stałych działach: kolor, detal, aranżacja, florystyka, stylizacja i zrób to sama. Dzięki temu, znaleźć można tu wskazówkę dotyczącą zarówno wyglądu sukni ślubnej, kompozycji kwiatowych, zestawień kolorystycznych, jak i sposobu zaaranżowania miejsca na przyjęcie.

 

Książka „Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub” do kupienia >>TUTAJ<<

- serwis GdzieWesele.pl poleca! ;)


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]