Karolak: Może będzie ślub. Ale na pewno w tajemnicy

Karolak: Może będzie ślub. Ale na pewno w tajemnicy

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska poznali się 8 lat temu na planie serialu Kryminalni. Karolak był wtedy oficjalnie zaręczony z Magdaleną Boczarską. Krótki romans z Violą zakończył się ciążą. Początkowo Karolak próbował przekonać narzeczoną, że dziecko, które spłodził z inną, niczego nie zmieni w ich relacjach. Boczarska wprawdzie mu nie uwierzyła, jednak przez kolejne siedem lat łączyła ich bliska zażyłość. Kiedy Tomasz został po raz drugi ojcem, Magda doszła do wniosku, że tylko marnuje czas. Obecnie jest dużo bardziej rokującym związku z Mateuszem Banasiukiem. Karolak zaś w końcu zrozumiał, że czas dorosnąć. Przestał chwalić się w wywiadach, jak to się "fajnie ustawił" i zamieszkał z Violą i dziećmi.

W rozmowie z magazynem Show zapewnia, że to była jedna z najlepszych decyzji w jego życiu.
Super! Udało nam się dotrzeć, dojrzeliśmy do bycia razem, chociaż między takimi charakterami jak nasze zawsze będzie iskrzyć - opowiada z entuzjazmem nawrócony wieczny kawaler. Mamy teraz nadrzędne cele, postanowiliśmy je wspólnie realizować. Chcemy, żeby nasze dzieci wyszły na ludzi. Teraz nas to głównie zajmuje. Już się oboje wyszaleliśmy. W nas w domu, jak pewnie w innych polskich rodzinach są pewne rytuały, których się trzymamy. Śniadanie robi Viola, ale nie jest to śniadanie do łóżka, bo nie cierpię okruchów. Ja za to odbieram Lenę ze szkoły, a później jedziemy na obiad.

 

Nie odkryję tu żadnej filozofii - dzieciaki są największym skarbem i diametralnie zmieniły moje życie - dodał. Odkąd mieszkam z Violą i dziećmi, potrafię cieszyć się z nowych rzeczy. Na przykład wręcz nie mogę doczekać się wieczorów, kiedy siadam z gitarą i śpiewam dzieciom piosenki. Może dlatego, że jestem tatą po czterdziestce. Myślę, że człowiek ma wtedy w sobie więcej cierpliwości niż tata małolat. Może będzie ślub. Ale na pewno w tajemnicy, a media poinformujemy dopiero po fakcie.

Tych, którym ciężko uwierzyć w tak zaskakującą przemianę, Tomasz przekonuje, że stało się to możliwe dzięki temu, że zachował spory margines wolności.

Wciąż przynajmniej raz do roku muszę gdzieś wyjechać zupełnie sam - wyznaje aktor. Poszukać czegoś ciekawego, wejść w inny świat, aby z przyjemnością potem wrócić do tego własnego.
Przypominamy, że Karolak i Kołakowska zaliczyli ostatnio kilka medialnych wpadek. Dodatkowo nie najlepiej wiedzie się prowadzonemu przez aktora teatrowi. Takie wywiady mają na celu ocieplić jego nadszarpnięty wizerunek.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]