Nowości ślubne 2018 – zobacz co będzie modne w przyszłym roku!

Nowości ślubne 2018 – zobacz co będzie modne w przyszłym roku!

Trendy ślubne 2018 to coraz gorętszy temat. W połowie sezonu 2017 cała branża ślubna zaczyna już myśleć o nadchodzących roku i jego nowościach na rynku ślubnym. Co będzie modne na ślub i wesele 2018 ? Jakie kolory i style będą dominować w następnym sezonie? Pokusiliśmy się o małe prognozy.

Najmodniejsze style na ślub i wesele 2018

Powiew Romantyzmu


Tak, jak rok 2017 należał zdecydowanie do nurtu greenery, tak sezon ślubny 2018 na nowo zaprezentuje pomysły na romantyczne, lekkie wesela. To także zasługa coraz lżejszych formą sukien ślubnych, większej ilości wesel plenerowych, ale również takie przedstawienie tematu możemy traktować jako alternatywę dla Panien Młodych kochających róż, jednak podany w najdelikatniejszym wydaniu. Różowy będzie się mieszał z brzoskwiniami, koralami i delikatnymi odcieniami maliny. Wszystko w lekkiej formie rozbielonych kolorów i niekoniecznie wysokich kompozycji czy okrągłych stołów. Romantyzm? Jak najbardziej, ale ulotny i lekki, niemalże poetycki.

Minimalizm i Nowoczesność

Sezon ślubny 2018 będzie prezentował również proste, minimalistyczne formy. Mieszanka chłodnych szarości z eleganckimi bielami to idealny pomysł dla tych Panien Młodych, które w dniu ślubu szukają delikatnych i naturalnych barw. Monolity kwiatowe i kolorystyczne będą zachwycały formą podania, a także wrażeniem 3D. Mniej znaczy więcej.

Powrót lat 70-tych

Pamiętacie serial amerykański, który z Mili Kunis i Ashtona Kutchera uczynił gwiazdy? "Różowe lata 70'" idealnie oddało klimat tegoż okresu w modzie. Dla zakochanych w stylu boho/hippie to idealna opcja. W prognozach na rok 2018 będzie ona jeszcze mocniej szalona - pełna kolorów, kwiatowych wzorów, etnicznych elementów i stylistycznego eklektyzmu. To genialna propozycja dla ślubów i wesel plenerowych, ale też dla odczarowania stodół, tak mocno osadzonych w rustykalnym klimacie. Krzesła weselne w stylu "każde z innej parafii"? Czemu nie! Styl hippie rządzi się swoimi prawami, w tym nurcie wszystko jest dozwolone! ;)

Hi- Glam

Twist lat 20 i 30-tych podany w najelegantszym wydaniu. Zakochani w drogich, pięknych, eleganckich dodatkach odnajdą się tutaj bez problemu. High Glam - prawie teatralny, z ogromną znajomością stylu i mistrzowskim pomysłem na formę. To propozycja idealna dla Panien Młodych z upodobaniem do drobnych koralików, ornamentów, biżuteryjnych dodatków, haftów, ale w najpiękniejszym i najbardziej stylowym wydaniu.

Industrial Vintage

Mocno widoczny trend oświetlenia żarówkowego połączony z pięknym wnętrzem i smakiem vintage to kolejna propozycja na ślub i wesele 2018. To bardzo stylowe zderzenie surowego betonu i stalowych konstrukcji z miękkimi, delikatnymi koronkami, aksamitami oraz innymi detalami w styku retro.  Piękna porcelana, kaligrafowana poligrafia, miejski styl z ogromną dbałością o szczegół. To opcja idealna dla Par zakochanych w surowych, betonowych, industrialnych miejscach, które ocieplić możemy pięknymi detalami i kwiatami, lub też odwrotnie - w piękne, stare ogrody wstawić możemy surowe, stalowe stoły i krzesła, czyniąc miejsce kompletnie nowoczesnym, wprowadzając do tradycyjnego ogrodu styl wielkomiejski.

Jakie trendy będą wiodące w najbliższym sezonie? Czas pokaże, a my mamy nadzieję, że nasze zestawienie pomoże Wam w podjęciu decyzji o stylu Waszego ślubu i wesela.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]