Oryginalny ślub i wesele

Oryginalny ślub i wesele

Ślub i przyjęcie weselne w stylu kubańsko-brazylijskim.

Już na pierwszym spotkaniu podjęliśmy wspólnie z Parą Młodą decyzję, że wesele odbędzie się w stylu kubańsko-brazylijskim. Oprócz stylu wyzwaniem były także zaproszenia ponieważ Ania i Maciej nie chcieli korzystać z gotowych wzorów zaproszeń, a marzeniem Pary było zaprojektowane ich specjalnie dla nich. Zorganizowaliśmy sesję ?przedślubną? a zdjęcia z niej zostały wykorzystane do stworzenia wspaniałego zaproszenia ślubnego, którego projektem i wykonaniem zajęli się wspaniali graficy.

 Do ślubu Ania i Maciek jechali samochodem także w stylu kubańskim. Podczas samego wesela przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla gości ? wspaniałe dekoracje w stylu kubańskim, rewelacyjny kubański 12-osobowy zespół , 2 dj-ów którzy zajmowali się muzyką, kiedy zespół odpoczywał, karaoke przy którym wszyscy szaleli do rana, bańki mydlane na parkiecie, pokaz barmański, który wzbudził wiele entuzjazmu, przepyszne menu, oraz gwiazdę wieczoru ? występ wspaniałego polskiego aktora prezentującego repertuar kabaretowy. Goście mogli nauczyć się salsy i merenge, w prezencie każdy dostał cygaro, które mógł wypalić w specjalnie przygotowanym miejscu. Na powitanie wszyscy goście zostali poczęstowani drinkiem Cuba Libre. Cały parkiet oraz podest dla muzyków przygotowane były pod namiotem, który nawiązywał do klimatów kubańsko-brazylijskich, rozwieszone były plakaty, dużo bananów oraz kwiatów w kolorach typowych dla tych rejonów.

W menu znalazły się między innymi Terina Czipotle,Quasadilos, Carpaccio z łososia z limonką,Terina z owoców morza oraz Enpanadasy czyli brazylijskie pierożki.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]