Otwarty Dzień Ślubny w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej już za nami

Otwarty Dzień Ślubny w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej już za nami

Za nami kolejny Otwarty Dzień Ślubny w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej - i kolejny sukces!
Jeszcze liczniejsze grono wystawców, jeszcze większy oddźwięk wśród odwiedzających: narzeczonych. ich rodzin i znajomych. Z roku na rok, z edycji na edycję, Targi Ślubne dorośleją, krzepną, budzą coraz większe zainteresowanie... I o to chodzi!

Zorganizowanie ślubu i wesela to zawsze nie lada wyzwanie - zwłaszcza, gdy ofert usług weselnych jest co niemiara, pomysłów na realizację ślubnych marzeń drugie tyle, a doradców... sami wiecie:) Przesłaniem organizatorów było stworzenie platformy, która dzięki konfrontacji oferty firm z branży z oczekiwaniami narzeczonych, pomogłaby tym ostatnim w podejmowaniu decyzji co do kształtu i oprawy jednych z najważniejszych chwil w ich życiu.
Oczywiście pomysł to nie nowy, ale mszańskie targi wyróżnia ich klimat, atmosfera. Nie jest odczuwalny tak charakterystyczny dla innych miejsc pośpiech, brak też natarczywości "akwizytorów" ulotek - jest rzeczowość, czas na rozmowę z wystawcą, poradę Managera Ślubnego, przyjazną konwersację, rozwianie wątpliwości.
         
W niedzielę, 15 listopada było podobnie. Tradycyjnie największe wzięcie miały stoiska firm mających w swej ofercie suknie ślubne: limanowski "Ślubny Zakątek", nowotarski "Boutique Wiktoria", Salon Ślubny "Katia" ze Spytkowic i lubieński Salon Mody Ślubnej "Viktoria" cieszyły oczy nie tylko dam - okazuje się, że coraz częściej partnerzy są cenionymi doradcami; niejednokrotnie zwracają uwagę na szczegóły, które umykają ich wybrankom. "Na szczęście" tradycyjnie garnitur i dodatki dobiera się do sukni Pani Młodej, a nie odwotnie:)
        
Do każdej kobiety i do każdej sukni najbardziej pasuje stosowna biżuteria - stoisko jubilerskie Mistrza Złotnictwa Piotra Jaracza cieszyło się wielkim powodzeniem. Na gali obrączek króluje białe i żółte.. złoto. Oczywiście pamiątkowy grawer wskazany - tak, jak "jak najmniej doradców" przy wyborze...

W trakcie przygotowań do ślubu i wesela nie obejdzie się bez odwiedzin w salonie fryzjerskim i kosmetycznym; swoją ofertę i pokazowe stylizacje przedstawił Salon Fryzjerski "Matrix" Kingi Piszczek z Kamienicy.

Zainteresowanie ofertą tortów i ciast weselnych jest naturalne i oczywiste: Cukiernia "31 róż" ze Stróży przedstawiła swoje pyszne portfolio.
        
Nowością na naszych Targach były stoistka małopolskich winnic: "Krokoszówka Górska" i Winnica "Goja" świetnie wyczuły modę na wplatanie w weselne menu winnych smaków i ich odcieni i przedstawiły swoją bogatą ofertę. Jako Winiarnia jesteśmy jak najbardziej "za"!

Pora na dekorację sali: zabytkowe wnętrza Folwarku pięknie rozświetliły iluminacje wyczarowane przez mszański"Modern Light Service". Dekoracyjne stylizacje florystyczne Anety Piłacik ("Styl&Klimat") budziły podziw i żywe zainteresowanie wśród zwiedzających.
        
Bardzo bogato reprezentowana była branża foto-video: swoją oferte przedstawiły studia Pani Sylwii Bafii (Fotografia Ślubna Sylwia Bafia) oraz Panów: Krzysztofa Jaworza (Fotografia Ślubna Krzysztof Jaworz), Roberta Domańskiego (Wideofilmowanie i Fotografia Ślubna Robert Domański), Tadeusza Steca (Fotografia Ślubna Tadeusz Stec), Jakuba Wójtowicza (Sky's the limit. Media), Krzysztofa Cukiera (Strefa Wspomnień (+ kamerzysta PRO-ELAB) i Pawła Rapacza (Foto-Reflex). Jeśli dodać do tego OTOFOTOBUDKĘ oferta cieszyła bogactwem i różnorodnością oczy i zmysły.
        
Na zmysły działały również występy zespołów weselnych: furrorę zrobiły regionalne "Robcusie", koncertowały zespołyElegancko, Bajersi, Magnetic, swoje stoisko miał DJ Michał Stradomski.Do pierwszego tańca zapraszał Jakub Pachowicz (Taniec Sport Rekreacja).

Do ślubu warto zajechać z fasonem! Dziedziniec Folwarku gościł przyozdobione pojazdy oferowane przez firmy Retro-mobile (Alfa Romeo Spider), Pana Marcina Brózdę (Lincoln Excalibur), Pana Krzysztofa Klucza (Chrysler New Yorker 1956) i Salon Ślubny "Gabi", którego dodatkowa oferta usług okołoślubnych była imponująca!.
        
Było też na naszych Targach stoisko szczególne: członkowie Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą(http://www.ptwm.org.pl) informowali narzeczonych o formie wsparcia chorych na mukowiscydozę polegającej na przeprowadzeniu zbiórki charytatywnej w dniu ich wesela z możliwością przekazania środków pieniężnych lub darów rzeczowych - zamiast kwiatów. Szczytny cel!

Nie zabrakło barwnej, historycznej oferty Gwardii Kasztelańskiej oraz stoiska Pauliny Duijn (Kaligrafia i Iluminacja).

Imprezę profesjonalnie poprowadził DJ Bartek Sobieraj (www.dj-krakow.pl). Liczne konkursy z voucherami zaoferowanymi przez Wystawców sprawiły niemało radości wszystkim, którym dopisało szczęście:)
        
Folwark Stara Winiarnia udostępnił swoje klimatyczne wnętrza XVI-wiecznego kasztelu, zapewnił wsparcie organizacyjne oraz fachowość swych Managerów Ślubnych. Folwarczna Kuchnia pracowała pełną parą uzupełniając przekąski na suto zastawionym szwedzkim stole i karmiąc pragnących ciepłej strawy.

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas tego dnia odwiedzili: narzeczonym, ich Rodzinom i znajomym, Wystawcom i wszystkim Gościom. Dzięki Wam widzimy nadal sens kontynuowania tradycji organizowania dorocznych Targów Ślubnych . Mamy nadzieję, właściwie jesteśmy przekonani, że po części pomogliśmy wielu parom w podjęciu ważnych decyzji dotyczących ich wielkiego dnia.
"Przyjdż i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni!" - za rok kolejna edycja Imprezy, na którą już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy!.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]