Perzepis na tropikalny ślub czyli V Ekskluzywna Konferencja Ślubna

Perzepis na tropikalny ślub czyli V Ekskluzywna Konferencja Ślubna

Aloha! Hawaje to tropikalna kraina z zaskakującą florą i fauną. To odległy kraj położony na oceanie, który zachwyca kolorami. Nas również oczarował bogactwem kolorów, motywów i właśnie dlatego stał się dla nas inspiracją… inspiracją do hawajskiego motywu przewodniego wesela…

 

… dlatego 23 marca zapraszamy wszystkich Zaręczonych na V Ekskluzywną Konferencje Ślubną „Przepis na doskonały ślub” zorganizowaną w Hotelu na Błoniach w Bielsku-Białej. W godzinach 13.00-16.00 zapraszamy Państwa do tropikalnej krainy!

 

Już po raz V – będziemy zbierać składniki na przepis doskonałego ślubu. Produkt gotowy to dzień Waszego  Ślubu do którego postaramy się Was odpowiednio przygotować.  Tradycyjnie,będziecie mogli posłuchaćkrótkich prelekcji na temat organizacji wesela: będą praktyczne porady związane z organizacją  ślubu, nie zabraknie atrakcji – pokaz tańca orientalnego i tańca brzucha wykonanego przez Tahirę.  Zagra dla nas niezastąpiony RIVIERAS Show Band z Ostrawy, przy którym będziecie mogli się poczuć jak na własnym weselu. Zaprezentujemy Wammodę ślubną na 2014, której pokaz przygotuje Salon Sukni Ślubnych i Wizytowych  Izabela, a także Summer-chaprezentujący modę męską. Imprezę poprowadzi Sławek Rybka Rybczyński oficjalny prezenter radia EXPRESS i członekImprezownia.net.

 

Impreza Hawajska nie może obejść się bez dekoracji kwiatowych – przygotują je dla nas florystyka EveWeddingsoraz Malwa-deko,a także pysznych, kolorowych drinków i koktajli przygotowanych przez barmanów z FlairBrothers. Kucharze Hotelu na Błoniachprzygotują na ten dzień specjalne menu hawajskie, które będziecie mogli zdegustować na konferencji.

O Wasz urok osobisty zadbają: firmaOriflame oraz Magia Kaszmiru, które przygotują uczestniczki do świętowania. Grupa Filmowa oraz Bad Company uwiecznią to  niezwykłe wydarzenie, a my – konsultantki EVE WEDDINGSzadbamy o detale, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik.

 

Zapraszamy Was zatem 23 marca na godzinę 13.00 na intensywną 3-godzinną dawkę wrażeń i inspiracji do stworzenia własnego przepisu na doskonały ślub. EveWeddings

 

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]