Pierścionek zaręczynowy wykonany z zęba mądrości narzeczonego!

Pierścionek zaręczynowy wykonany z zęba mądrości narzeczonego!

Zaręczyny tej pary zainteresowały cały świat, a to za sprawą oryginalnego pierścionka wykonanego z zęba mądrości narzeczonego. Zdjęcie pierścionka zamieszone na facebooku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Nietypowy sposób oświadczyn wybrał Lucas Unger, który zamiast kamienia szlachetnego wręczył swojej dziewczynie Carlee Leifkes ząb mądrości. Przyszła panna młoda twierdzi, że jest najszczęśliwszą kobietą na świecie i diamenty są dla niej w  pełni przereklamowane.

- Diament to mój kamień urodzenia. Nie potrzebuję własnego na dowód czyjejś miłości. Poza tym, diamenty są przereklamowane! Ja na palcu mam mądrość mojego przyszłego męża. Dosłownie! – mówi Carlee w rozmowie z serwisem BuzzFeed.
Pierścionek z zęba mądrości był wspólnym pomysłem pary, ale dziewczyna pierwszy raz zobaczyła go dopiero podczas oświadczyn.

Zaręczyny miały one miejsce w Halloween, co nie zdziwiło w  żaden sposób rodziny i znajomych. Nigdy nie byliście tradycyjni, dlaczego mielibyście zaczynać teraz? - tak reakcję bliskich wspomina Carlee.
Carlee  i Lucas poznali się rok temu na festiwalu muzycznym w Kanadzie. Ślub pary ma odbyć się w przyszłym roku  w Las Vegas, a udzielić go ma urzędnik przebrany za Elvisa Presleya. Trzeba przyznać, że tej parze nie brakuje wyobraźni.

 

 

 

Fot. printscreen z profilu Carlee Alisan Leifkes na www.facebook.com/DriveMyCaddy

Żródło: www.kobieta.gazeta.pl


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]