Pierwszy taniec: z pomocą tym zestresowanym ;)

Pierwszy taniec: z pomocą tym zestresowanym ;)

Pierwszy taniec jest nieodłącznym elementem rozpoczynającym każde przyjęcie wesele. Niekiedy bywa jednak także bardzo stresującym momentem - szczególnie dla tych par, które nie są mistrzami parkietu. Dziś idziemy Wam z pomocą i przedstawiamy kilka pomysłowych rozwiązań, które z tradycyjnym (i stresującym) walcem niewiele mają wspólnego ;)

 

1. Taniec Panny Młodej z Tatą:

Jeśli Twój narzeczony kategorycznie odmawia wykonania pierwszego tańca możesz zastąpić go swoim tatą. Przede wszystkim jest to doskonały pomysł na oddanie „córki” w ręce zięcia. Do tej pory to ojciec był pierwszym mężczyzną w Twoim życiu i to on Cię przez nie prowadził - w ten sposób okażesz mu wdzięczność.

2. Polonez:

Polonez to reprezentacyjny polski taniec, który niemalże każdy chodź raz tańczył. Proponujemy aby goście ustawili się w pary jeszcze przed salą. Młoda Para wchodząc jako pierwsza prowadzi cały orszak na parkiet gdzie po krótkim odtańczeniu zostaje wzniesiony toast za Państwa Młodych.

3. Kaczuszki:

Osoba prowadząca przyjęcie zaprasza wszystkich na parkiet i prosi aby ustawili się wokoło pary młodej i złapali za ręce. Wyobraźcie sobie jakie będzie zdziwienie kiedy zamiast romantycznej piosenki goście usłyszą melodie sławnych „kaczuszek”.

 

Taki początek jest doskonałym pomysłem dla tych, którzy mimo tremy będą chcieli wykonać oficjalny pierwszy taniec Pary Młodej. Ten wstęp sprawi, że zarówno Wy jak i goście poczujecie się swobodniej i pierwszy stres opadnie.

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]