Podziękowania ślubne dla rodziców. Co warto przygotować?

Podziękowania ślubne dla rodziców. Co warto przygotować?

Dobrym zwyczajem podczas każdego wesela jest zaplanowanie podziękowań dla rodziców. Będzie to dla nich z pewnością jeden z ważniejszych momentów całego wesela dlatego przemyślcie dokładnie co chcecie dla nich przygotować.
Uroczystość podziękowań zaplanujcie tak, aby odbyła się przed północą. Nie przemawiajcie zbyt późno. Im więcej alkoholu tym trudniejsze będzie przypomnienie sobie tego wszystkiego o czym chciało się powiedzieć. Dlatego Młodzi najczęściej decydują się na podziękowania dla rodziców przed oczepinami lub zaraz po pierwszym tańcu weselnym.
Za co dziękować rodzicom?

Przede wszystkim podziękujcie za trud wychowania, za miłość, za wsparcie. Nie zapomnijcie wspomnieć o wyrazach wdzięczności jeżeli rodzice współfinansowali ślub i przyjęcie weselne. Rodzicom będzie miło jeżeli powiecie coś od siebie. Łatwo jest wywołać takie wrażenie gdy do gotowego tekstu włożycie elementy charakterystyczne z waszego dzieciństwa, które ewidentnie was dotyczą.
Prezent ślubny dla rodziców

Standardowym rozwiązaniem są kwiaty. Ale bezwzględnie nie ograniczajcie się do kwiatów. Rodzicom będzie przykro jeżeli nie zadacie sobie trudu i nie włożycie w to serca. Zaplanujcie krótkie przemówienie i dodatkowe upominki. Po weselu przekażcie rodzicom zdjęcia ślubne oprawione w ramki. Prezent dla rodziców pana młodego i panny młodej powinien być taki sam choć ciężko znaleźć idealny, który wszystkim pasuje.

Wspólny taniec z rodzicami


Piękną tradycją jest dedykowanie rodzicom piosenki i pokaz wspólnego tańca. W tańcu biorą udział trzy pary. Para młodych oraz pary rodziców. Hitem jest zdecydowanie utwór Urszuli Sipińskiej "Cudownych rodziców mam". Młodzi często wybierają też "Walc dla rodziców" autorstwa Bayer Full. Podziękowania mogą zakończyć się toastem wznoszonym przez pana młodego.« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]