Przyjdź i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni!

Przyjdź i zobacz jak wygląda przyjęcie weselne w Starej Winiarni!

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Targów Ślubnych! W niedzielę, 15 listopada 2015r. w godz.13:00 - 17:00 Otwarty Dzień Ślubny w klimatycznych wnętrzach XVI-wiecznego kasztelu Folwark Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej.

Zapraszamy Pary planujące ślub i wesele - Targi inspirują!

Wśród wystawców spotkają Państwo Firmy mające w swojej ofercie suknie ślubne i dodatki, biżuterię ślubną, dekoracje ślubne, samochody do ślubu, wina, akcesoria ślubne, oświetlenie dekoracyjne, animacje dla dzieci. Będą prezentacje zespołów muzycznych i DJ, swoje stoiska wyeksponują studia fotograficzne, fotobudki, salony fryzjerskie i kosmetyczne, pracownie cukiernicze, winnice a także niepowtarzalna, wyjątkowa Gwardia Kasztelańska!
Oczywiście polecamy tradycyjną giełdę wolnych terminów weselnych oraz konkursy z cennymi nagrodami. Imprezę profesjonalnie poprowadzi zawodowy wodzirej - prezenter muzyczny.
 

Działasz na rynku ślubnym?
Chcesz zaprezentować swoją firmę i nawiązać z nami stałą współpracę?
Wystaw się na naszych Targach!
Zaprezentuj swoją ofertę Narzeczonym Ich Rodzinom i znajomym!
 

Kontakt:
FOLWARK STARA WINIARNIA
tel./fax 18 33-12-382
biuro@folwarkstarawiniarnia.pl
Atmosferę poprzednich edycji mogą Państwo poznać na www.folwarkstarawiniarnia.pl/archiwum_otwartych_dni_slubnych
 

Kolejna edycja Targów Ślubnych dla wszystkich par planujących ślub i wesele będzie z całą pewnością okazją do zapoznania się z aktualną ofertą firm z branży. Bezpośredni kontakt z wystawcami, którzy w sposób fachowy i wyczerpujący przedstawią swoje usługi i produkty, umożliwi ich potencjalnym klientom zebranie cennych informacji, rad i wskazówek co do przebiegu, kształtu i oprawy uroczystości weselnej.
 

Serdecznie zapraszamy!

 

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]