Przystojny bramkarz Artur Boruc wziął ślub!

Przystojny bramkarz Artur Boruc wziął ślub!

Pierwszego lipca 2014 roku,  bramkarz brytyjskiej drużyny Southampton F.C i jego narzeczona  blogerka modowa Sara Mannei wzieli ślub.

Piłkarz urodził sie w sportowej rozdzinie 20 lutego 1980 roku w Siedlcach.  Swoją karierę piłkarza w III ligowych drużynach, by następnie zostać gwiazdą polskiej drużyny ekstraklasy: Legii Warszawa. Dalsze kroki swojej kariery zawodowej stawiał  w brytyjskim Celticu oraz we włoskiej Fiorentinie.

Mannei dotychczas była znana jako narzeczona Artura Boruca i blogerka, która umieszcza w sieci zdjęcia swoich drogich ubrań, butów i torebek.

Artur Boruc i Sara Mannei wzięli ślub w bajkowej scenerii na wyspie Mykonos, gdzie razem z rodziną odpoczywali w luksusowym domu. Ceremonia zaślubin bramkarza i blogerki modowej odbyła się najprawdopodobniej w niedzielę wieczorem. Zakochani powiedzieli sobie "tak" przy świetle księżyca na jednej z greckich plaż. Para wygląda na bardzo szczęśliwą i chętnie dzieli się na portalach społecznościowych fotkami z romantycznego wesela. 

Panna młoda  szybko pochwaliła się fotką sukni, a także obrączek. Kreację panny młodej zaprojektował Zuhair Murad, który słynie z oryginalnych krojów sukni. Boruc z kolei pokazał się zaprezentował się w muszce i jasnym garniturze, a jego ukochana miała na sobie białą suknię odsłaniającą fragment brzucha i plecy. W podobnym zestawie kilka dni temu wzięła ślub jedna z najpopularniejszych blogerek, Olivia Palermo.

Gratulacje małżonkom złożyła między innymi Natalia Siwiec, która życzyła im nieustającej miłości.

Mannei jest drugą żoną Artura Boruca. W 2008 roku Artur Boruc zostawił dla Sary  żonę i kilkumiesięcznego syna Aleksandra. W 2010 roku bramkarz oświadczył się ukochanej, w tym samym roku na świat przyszła ich córka Amelia. Para wspólnie wychowuje również córkę Mannei z poprzedniego związku, Oliwię.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]