Skąd wziąć pieniądze na organizację ślubu i wesela?

Skąd wziąć pieniądze na organizację ślubu i wesela?

Zorganizowanie własnego ślubu i przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie w dzisiejszych czasach. Głównym problemem są oczywiście koszty takiego przedsięwzięcia, które może mocno nadszarpnąć budżet przyszłych małżonków. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak wystawne przyjęcie planujemy.

Duże znaczenie ma liczba gości, których zamierzamy zaprosić, szczególnie, że w większości miejsc organizujących przyjęcia weselne płacimy za tzw. talerzyk. Ceny jednego talerzyka w mniejszych miejscowościach wahają się od 120 zł do 200 zł, a w większych miastach koszt dochodzi nawet do 300 zł!

Koszty wynajmu miejsca to jednak nie koniec wydatków. Pozostaje jeszcze skompletowanie garderoby ślubnej, wydruk zaproszeń, czy zamówienie fotografa, na co przeznaczyć trzeba około 5-6 tysięcy złotych. Oprawa muzyczna to kolejny wydatek rzędu  5 tysięcy złotych.

Szacuje się, że zorganizowanie przyjęcia weselnego dla 100 osób pomimo zachowania pewnej dyscypliny kosztowej to wydatek 30-40 tysięcy złotych, a w niektórych przypadkach  nawet 50 tysięcy złotych i więcej!

Dodatkowo, rozsądnym byłoby zapewnienie sobie choćby niewielkiej rezerwy finansowej na nieprzewidziane wydatki, które mogą pojawić się w ostatniej chwili.

Jak więc zorganizować ten Wielki Dzień i poradzić sobie z pokryciem tych wszystkich kosztów, które często wykraczają poza nasze bieżące możliwości? 

Coraz częściej przyszli małżonkowie korzystają z wsparcia w postaci pożyczki gotówkowej. Decydując się na to wygodne rozwiązanie, warto przeanalizować dostępne na rynku oferty, aby wybrać taką, która nadmiernie nie obciąży nas w przyszłości.

Powinniśmy zacząć od sprawdzenia wysokości oprocentowania i prowizji (od tego zależeć będzie ostateczna kwota, jaką będziemy musieli spłacać).  Nie bez znaczenia jest również kwestia formalności kredytowych – przygotowując ślub i wesele mamy już wystarczająco dużo innych „papierkowych” spraw na głowie, dlatego ważne jest, aby pożyczka taka była „w zasięgu ręki” i nie wymagała wielu formalności. Istotny jest także czas  oczekiwania na środki i możliwość załatwienia pewnych spraw z doradcą przez telefon lub Internet.

Taki zastrzyk gotówki pozwoli nam zorganizować ten Wymarzony Dzień, a jednocześnie uchroni przed nadmiernym obciążeniem budżetu przyszłych małżonków.

I teraz nasuwa się pytanie, czy taka oferta w ogóle istnieje i gdzie można ją znaleźć? My przyjrzeliśmy się dokładniej rozwiązaniu, jakie przyszłym małżonkom oferuje jeden z polskich banków – Citi Handlowy. Prawdziwe minimum formalności i atrakcyjne oprocentowanie pożyczki gotówkowej to duże zalety tej oferty. Dodatkowo, pożyczkę możemy otrzymać na dowolną kwotę w zależności od naszych potrzeb – od 1 tysiąca do 150 tysięcy złotych. Liczba rat również zależy od nas– pożyczkę możemy spłacać od 9 do nawet 72 miesięcy.

Bardzo ważnym aspektem wpływającym na atrakcyjność tego rozwiązania jest możliwość dokonania spłaty części lub całości pożyczki i to  bez żadnych dodatkowych kosztów! Co więcej, Citi Handlowy nie wymaga otwarcia żadnych innych produktów typu konto osobiste, czy karta. Nie jest też konieczne dodatkowe ubezpieczenie kredytu.

Dostęp do oferty  jest prosty – wszystkie formalności związane z pożyczką można załatwić online poprzez formularz internetowy  lub w trakcie jednej rozmowy telefonicznej. Dzięki szybkiej decyzji kredytowej, gotówka może znaleźć się na naszym koncie nawet w ciągu 1 dnia roboczego, co ułatwi nam sprawną organizację tego ważnego przedsięwzięcia.

Być może teraz powiedzenie sobie „TAK” dla części przyszłych Młodych Par nie będzie już tak odległą perspektywą?


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]