Ślub Kasi Tusk już się odbył?

Ślub Kasi Tusk już się odbył?

Kasia Tusk już po ślubie? Ostatnie doniesienia świadczyły o tym, że córka premiera miała wyjść za mąż w ostatnią sobotę pod Brodnicą. Jak podaje Pudelek.pl, ślub rzeczywiście się odbył! Czy to możliwe, że ślub Kasi Tusk i Stanisława Cudnego udało się utrzymać w zupełnej tajemnicy? Ceremonia ślubna miała się odbyć w Nowym Mieście Lubawskim pod Brodnicą - informuje Pudelek.pl.

- Ślub odbył się w Nowym Mieście Lubawskim w sobotę i zgrał się z ze świętem tegoż miasta, co ułatwiło ukrycie przyjazdu wielu nietutejszych gości - zdradził informator portalu Pudelek.
Możliwe, że Kasia Tusk chciała uniknąć zamieszania i w przeciwieństwie do Oli Kwaśniewskiej jej marzeniem nie było zostanie księżniczką? A może rozgłosu chciał uniknąć Staszek Cudny?

Kim jest partner Kasi?
Studiował na Politechnice Gdańskiej architekturę, a od czterech lat jest współwłaścicielem firmy działającej w branży drzewnej. Oferuje ona m.in. listwy przypodłogowe. Ponoć w jej założeniu pomogła mu bardzo matka Anna Lutomska-Cudny, znana na Pomorzu architekt. Jeśli tak, to może być dumna z syna, bo jego firma ma już swoje oddziały i na rynku radzi sobie świetnie.

Źródło se.pl


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]