Taniec brzucha, białe gołębie i salwy armatnie czyli weselne atrakcje.

Kto powiedział, że wesele musi być tradycyjne i przewidywalne? Lokale urozmaicają swoje oferty-mnożą się weselne atrakcje dla gości.

Efektowne wejście

Lokale weselne oferują wiele atrakcji związanych z powitaniem pary młodej. Villa Demetrios w Kałuszynie niedaleko Mińska Mazowieckiego, „na dzień dobry” proponuje salwy armatnie na cześć nowożeńców. Do Restauracji Stangret w Kielcach, niczym w Hollywood, młoda para może wejść, po czerwonym dywanie. Coraz bardziej popularne staje się wypuszczanie przez nowożeńców białych gołębi-symbolu miłości. Tę atrakcję posiadają już w swojej ofercie liczne domy weselne, restauracje i hotele. Standardem podczas przyjęcia weselnego, jest lampka szampana wznoszona za zdrowie państwa młodych, ale i ten tradycyjny element wesela można urozmaicić-Hotel Alpin w Szczyrku oferuje np otwieranie szampana szablą.

Atrakcyjne menu

Lokale weselne prześcigają się w pomysłach aby uatrakcyjnić swoje weselne menu. Bardzo popularne są już wiejskie stoły i fontanny z czekolady. Jednak bardziej wymagający klienci mogą urozmaicić weselną biesiadę piekąc barana, co oferuje im Chata Weselna-Karczma Nad Podołem niedaleko Mszany Dolnej. Gościniec Oycowizna w Magdalence proponuje natomiast w swoim menu pieczone prosię.

Nietypowa muzyka

Oprawa muzyczna to jedna z najważniejszych rzeczy podczas wesela. Bez dobrej muzyki nie ma udanej zabawy. Najczęściej narzeczeni wybierają zespół muzyczny lub dj’a, czasem również decydują się na opcję folkową i zatrudniają kapelę góralską. Jednak parom, które chciałyby utrzymać swoje przyjęcie weselne w klimacie romantycznej elegancji Hotel Jantar w Ustce proponuje klasyczne trio. Dla młodych, lubiących bardziej hardcorowe brzmienia lokale posiadają w ofercie również muzykę mechaniczną

Atrakcje podczas wesela

Domy weselne, restauracje i hotele urozmaicają swoje oferty i realizują często nietypowe pomysły swoich klientów. Pokaz sztucznych ogni, to już nie atrakcja, ale można to przecież urozmaicić odpalając je na środku jeziora-taką propozycje przygotowali właściciele Sali Gościnnej Magnackiej koło Legionowa. Państwo młodzi, którzy organizują wesele w Czerwonych Makach w Józefowie koło Otwocka, mogą zaproponować swoim gościom przejażdżkę po lesie zabytkowymi pojazdami z lat ‘40. Weselne atrakcje można by wyliczać bez końca. Pokaz sztuki barmańskiej, czy taniec brzucha na przyjęciu weselnym nie jest już rzadkością. Lokale przygotowują coraz bardziej nietypowe i różnorodne oferty. Jest to zapewne odpowiedź na rosnące wymagania klientów, którzy dzięki nieskrępowanej wyobraźni wymyślają dla swych gości coraz bardziej oryginalne atrakcje.

Angelika Skóra


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]