Targi ONA&ON już w listopadzie w Targach Lublin

Targi ONA&ON już w listopadzie w Targach Lublin

ONA&ON to wydarzenie skierowane do narzeczonych planujących ślub, par szykujących się na bal karnawałowy, a także wszystkich, którzy chcieliby poznać trendy obowiązujące w nadchodzącym roku.W dniach 16-17 listopada 2014 r. odbędzie się II edycja Targów ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał.

 

ONA&ON to możliwość zaplanowania wymarzonej nocy – ślubu, balu karnawałowego, studniówki. Wystawcy prezentują zwiedzającym szeroką gamą produktów i usług takich jak m.in.: suknie ślubne, garnitury oraz dodatki ślubne, suknie wieczorowe, biżuteria oraz wyroby jubilerskie, usługi fryzjersko-kosmetyczne, usługi związane z organizacją uroczystości, usługi poligraficzne , zespoły muzyczne, usługi gastronomiczne, foto-video, oraz wiele innych.

 

Dzięki różnorodnej ofercie zwiedzający mogą w ciągu dwóch dni wybrać oprawę muzyczną wesela, dobrać idealnie pasującą suknię, skorzystać z porady wizażystki, zamówić zaproszenia i sprawdzić oraz wybrać inne usługi niezbędne przy planowaniu i organizacji ślubu, studniówki, czy balu karnawałowego. Targi to nie tylko prezentacja produktów i usług wystawców, ale przede wszystkim specjalna, atrakcyjna  oferta przygotowana z myślą o zwiedzających.To także szansa na udział w konkursie i wygranie wartościowych nagródufundowanych przez wystawców. Dodatkową atrakcjąimprezy są pokazy kolekcji ślubnych i wieczorowych, które przyciągają tłumy zainteresowanych nowinkami w świecie mody.

 

ONA&ON towarzyszy takżeKonkurs „Metamorfozy”. „Metamorfozy”  to szansa dla par na to, żeby poczuły się pewniej podczas ślubu, żeby odmieniły swój wygląd w karnawale i zachwyciły kreacją podczas balu studniówkowego. To dobór odpowiedniej sukni i garnituru, który podkreśli walory sylwetki. To profesjonalny makijaż wydobywający naturalne piękno. To doskonale dobrane dodatki. To chwile uwiecznione na fotografiach….

 

Targi ONA&ON już w listopadzie w Targach Lublin
Zapraszamy do śledzenia strony www.onaon.targi.lublin.pl.

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]