Wesele czarno-białe? A czemu nie?!

Wesele czarno-białe? A czemu nie?!

23 lutego w Hotelu Queen w Krakowie pokażemy Wam uniwersalny i ponadczasowy styl wesela – wesele w kolorach czerni i bieli. Te kolory to nie barwa , ale przede wszystkim szyk i elegancja. Czerń kojarzona jest z kolorem konserwatywnym i doskonale współgra z niemal każdą barwą. Jeśli chodzi o ślub to idealnym dopełnieniem tego koloru jest biel. Kolor biały to najjaśniejsza, a zarazem najczystsza z barw. Biel każdemu z nas kojarzy się z czystością, niewinnością i beztroskim wiekiem dziecięcym. Jest symbolem aniołów i apostołów oraz odnowy życia duchowego. Może właśnie dlatego jako barwa jest zawsze kolorem przewodnim ślubu i kiedy zamykamy oczy i pada hasło ślub – kolor ten wysuwa się na prowadzenie. Biała suknia ślubna, białe dekoracje i dodatki weselne w tym kolorze to odwieczny przewodni kolor tego wielkiego wydarzenia jakim jest sakrament małżeństwa. Czarno-białe wesele to połączenie kolorów, które same dla siebie są dopełnieniem. Jeśli nie macie ulubionego koloru zachęcamy Was do doboru tych barw na ten wielki dzień.

 

Na konferencji będziecie mogli zobaczyć połączenie tych barw w naszych przykładowych dekoracjach kwiatowych, poligrafii ślubnej oraz innych elementach, które tworzą tzw. „Przepis na Doskonały ślub”. Barmani przygotują specjalne koktajle w kolorystyce czarno-białej, a Galeria Tortów Artystycznych pokaże jak może wyglądać przykładowy tort w tych kolorach. Dopełnieniem całej konferencji będzie pokaz mody ślubnej, gdzie będziecie mogli zobaczyć połączenie bieli z czernią w kreacjach ślubnych.

 

Będzie obecne bogactwo w postaci pereł, kryształów i koronek w naszych przewodnich kolorach oraz nie zabraknie atrakcji w tym wyjątkowym dniu. Każda z osób odwiedzających będzie mogła zdegustować przykładowy catering ze stołami tematycznymi oraz na deser skosztować tortu weselnego. Całej imprezie będzie towarzyszyć Fotobudką, gdzie będziecie mogli upamiętnić ten dzień w postaci zrobionego w niej zdjęcia, które zabierzecie do domu. Ale żeby poczuć się jak na prawdziwym weselu nie może zabraknąć DJ, który będzie nam serwował muzyczne kawałki.

Będzie się działo dlatego nie może zabraknąć Was! Przyjdź, zobacz, zbierz składniki i wyczaruj z nami swój własny Przepis na Doskonały Ślub!

 

Zapraszamy
Eve Weddings


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]