Wesele w górach

Wesele w górach

Wesele to najważniejszy dzień w życiu każdej Pary. W tym dniu nie ma miejsca na przypadek i złą organizację.  Ceremonia zaślubin oraz uroczystość weselna to wyjątkowe chwile do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopieszczenia w najmniejszym szczególe.

Jeśli marzycie o niezapomnianym weselu, chcecie przeżyć ten najpiękniejszy moment w życiu w górskiej scenerii, stroju, klimacie, z góralskimi tańcami, druhnami, drużbami, kapelą góralską, z góralską smaczną kuchnią to polecamy zorgaznizować wesele w urokliwych polskich górach!

 

Poniżej przedstawiamy listę miejscowości, w których możecie zorganizować Wasz najważniejszy dzień:

1)    Zakopane – Polska stolica ślubów i zaręczyn. Zakopane ze względu na swe walory odwiedzane jest przez turystów niezwykle często. Szacuje się, że rocznie odwiedza  Zakopane ok 3 miliony turystów, przy liczbie mieszkańców liczącej ok 30 tysięcy.  Polecamy tutejsze karczmy, restauracje, sale weselne, czy balowe zarówno w Zakopanem, jak i pobliskich miejscowościach. Koszt wesela w Zakopanem możne być większy, porównywalny, lub nawet mniejszy jak wesele w Krakowie, wesele na Śląsku, wesele w Poznaniu, ślub i wesele w Warszawie, czy w każdej innej miejscowości w Polsce.
2)    Krynica Zdrój -  Modernistyczna stolica polskich artystów, swoim niezwykłym urokiem zachwyci nawet największych weselnych przeciwników.  Jeżeli chcecie połączyć wesele w górach z artystycznym duchem bohemy to Krynica jest dla Was idealnym rozwiązaniem.
3)    Szczyrk – Malownicza miejscowość położona w wojewodztwie śląskim, dzięki jej turystycznemu potencjałowi może z powodzeniem stać się miejsce ma niezapomnianą uroczystość ślubną.
4)    Żywiec - Żywiec jest ośrodkiem turystycznym, dzięki pobliskiemu Jezioru Żywieckiemu oraz okolicznym ośrodkom sportów zimowych w Korbielowie, Zwardoniu i Szczyrku. W pobliżu znajdują się pasma górskie: Beskid Mały, Śląski i Żywiecki. W samym mieście atrakcje turystyczne stanowi szereg obiektów zabytkowych, m.in. Stary Zamek i Pałac Habsburgów wraz z otaczającym je parkiem. Te i inne atrakcje turystyczne z pewnością sprawią, że wasze wesele będzie niezapomniane.
5)    Wetlina – Zorganizujcie wesele Bieszczadach – zaskoczcie swoich Gości!  Bądzcie pewni, że te niesamowite i dzikie bieszczadzkie  tereny, zachwycą wszystkich przybyłych na wasze przyjęcie. Niesamowite widoki, odmienna kultura to z pewnością artybuty, które powinny skłonić Was dom organizacji wesela w tym miejscu.

Zapraszamy do organizacji Waszych wymarzonych przyjęć  w polskich górach. Serdecznie polecamy również takie miejscowości jak: Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Wisła,  Solina, Polańczyk, Cisna, Ustrzyki Górne. Organizacja uroczystości tego typu w takiej malowniczej scenerii  z pewnością przyniesie Wam niezapomniane wspomnienia.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]