"Wszyscy przybyli dobrze się bawili, smacznie uraczyli, a i oko nacieszyli" czyli Dni ślubne w Karczma Skansen Smaków

"Wszyscy przybyli dobrze się bawili, smacznie uraczyli, a i oko nacieszyli" czyli Dni ślubne w Karczma Skansen Smaków

Wydarzenia branży ślubnej to jedne z najładniejszych i najprzyjemniejszych eventów. W minioną sobotę objęliśmy patronat medialny nad Dniem Ślubnym w podkrakowskiej  Karczmie Góralskiej Skansen Smaków w Kryspinowie. Piękne modelki  w sukniach ślubnych i w modnych fryzjerskich  stylizacjach przyciągały wzrok  zarówno Panów jak i przyszłych  Pań Młodych.

W stylizacjach królowały skromne eleganckie fryzury.Prostota i naturalność  to obowiązujące trendy w stylizacjach weselnych. Koronkowe suknie ślubne, delikatne  i ponętne były gwiazdą wieczoru. Słodkich chwil dostarczyła cukiernia Róża z Czernichowa, a wśród smakowych faworytów był lekki śmietanowy  tort o tajemniczej nazwie Ryś.

 

Wśród wystawców nie zabrakło fotografów, oferujących oryginalne sesje zdjęciowe, szczególnie dla Par organizujących wesele w karczmie Skansen Smaków ciekawą sesją zdjęciową wydał się pobliski plan zdjęciowy jakim jest plaża w Kryspinowie oferująca nieskończone pomysły na realizację pamiątki ślubnej. Oryginalnym sesjom, mówimy TAK ,ale po weselu, wówczas bez żadnych zahamować możemy pluskać się w jeziorze lub zjeżdżać kolejką tyrolską w ślubnych strojach.

A czy wspomnienia uwiecznione na zdjęciach nie będą dla nas bardziej cenne niż poplamiona suknia czy urwany guzik garnitura ? Niewątpliwym motoryzacyjnym cackiem okazała się limuzyna Excalibur. Właściciel firmy Luxlimo sprowadził ją zza oceanu gdzie cieszyła się uznaniem celebrytów, a teraz robi furorę wśród Młodych Par. Excalibur to esencja luksusu i klasyki w jednym.

 

Barmańskie show, kolorowe drinki to ciekawa propozycja niebanalnej rozrywki dla Gości weselnych, która dodatkowo może wyłoni duszę barmańską wśród zaproszonych Gości. To tylko nieliczne firmy, które zaprezentowały swoje usługi przybyłym zaproszonym Młodym Parom.

 

Wśród wystawców znalazła się również :

- foto budka –niewątpliwa atrakcja i niezapomniana pamiątka, szalone kreacje uwiecznione na wesołych zdjęciach.
- animatorki dla dzieci – firma Cud Niania zapewnia świetną zabawę dla najmłodszych Gości weselnych
- zepół muzyczny S.O.S. Band laureat przeglądu Kapel weselnych rozrusza niejedną ciocię, słuchając utworów w wykonaniu muzyków nogi same biegną na parkiet.
- DJ i konferansjer Marcin Kruk w wielkim stylu rozrusza każde przyjęcie i sprawi, że każdy z Gości
długo będzie wspominał niesamowity klimat przyjęcia.
- Ana Music swoją muzyczną pasją do skrzypiec zarazi każdego, kto chociaż raz usłyszy melodię wydobywającą się spod smyczka.
- Biuro turystyki Antałek z ponad dwudziestoletnią tradycją przedstawiło oferty bajkowych wyspowych hoteli za kwotę z czterema zerami na końcu, ale również wspaniałą romantyczną Grecję
za kilkaset złotych od osoby.
- kwiaciarnia zaprezentowała piękną oprawę florystyczną wpisującą się w klimat góralskich wnętrz Karczmy Skansen Smaków, wśród stylizacji królowały: kolorowe kwiaty, maki, naturalne sznurki zamiast wstążek, drewniane świeczniki, jutowe dekoracje, słoiki, słoma a wszystko tworzyło oryginalne arcydzieło.

 

Wszyscy przybyli dobrze się bawili, smacznie uraczyli, a i oko nacieszyli.

Kolejne Dni Ślubne już wkrótce.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]