XI Podkarpackie Targi Ślubne Wedding Day już 21-22 stycznia 2017 r.

XI Podkarpackie Targi Ślubne Wedding Day już 21-22 stycznia 2017 r.

XI Podkarpackie Targi Ślubne Wedding Day
21-22 stycznia 2017 r.
Rzeszów – Hala PODPROMIE
 

W dniach 21-22 stycznia 2017 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej „PODPROMIE” w Rzeszowie obędzie się XI - edycja Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Day.

W szczególności zaproszenie kierujemy do przyszłych młodych par oraz osób, które przygotowują się do takich imprez jak bal karnawałowy czy „studniówka” oraz dbają o swój atrakcyjny wygląd i śledzą nowe trendy w modzie, kosmetyce czy fryzjerstwie.

Udział w targach weźmie ponad 120 firm z całego kraju, które zaprezentują kompleksową ofertę z zakresu organizacji ślubu i wesela, m. in. renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii, usługi wideo, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe, firmy wynajmujące samochody i limuzyny ślubne, firmy poligraficzne (karty okolicznościowe, zaproszenia), salony fryzjerskie, kosmetyczne, wizażu i stylizacji, zespoły muzyczne, firmy oferujące prezenty ślubne, biura podróży, wydawnictwa branżowe.

 

Imprezy towarzyszące targom: 

GALA ŚLUBNA 2017 (pokazy mody ślubnej i wieczorowej),
* IV edycja TOP FESTIWALU Weselnych Zespołów Muzycznych (na scenie swój repertuar zaprezentują najlepsze w regionie zespoły muzyczne),
* SHOW fryzjersko-kosmetyczne,
* Warsztaty ślubne

 

Liczne prezentacje, to tylko niektóre z planowanych atrakcji. Przyszłe panny młode będą mogły zasięgnąć darmowych porad stylistów, skorzystać z gratisowych fryzur i makijaży próbnych. Na zwiedzających czekają również słodkości przygotowane przez cukierników.

 

Dla zwiedzających zostanie przygotowana pula nagród, które będzie można wygrać uczestnicząc w różnego rodzaju quizach i konkursach. Nagroda główna – to podróż poślubna ZAKYNTHOS – z wylotem z Rzeszowa, ufundowana przez biuro podróży ITAKA.

Jesteśmy przekonani, że bogata oferta Wystawców oraz wyjątkowy charakter imprezy wzbudzi ogromne zainteresowanie ze strony zwiedzających i dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.

 

Targi udostępnione będą zwiedzającym: 21-22 stycznia 2017 r. w godz. 10.00-18.00.

Bilet wstępu: 12 zł

 

Serdecznie zapraszamy
MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]