XV Radomskie Targi Ślubne zapraszają 4 lutego!

XV Radomskie Targi Ślubne zapraszają 4 lutego!

W dniu 04 lutego 2018 r. w godz. 10.00 – 18.00 w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego przy ul. Żeromskiego 53 w Radomiu odbędą się XV Radomskie Targi Ślubne, organizowane przez Biuro Turystyczne „Moje Podróże” Licencja „Gromada”. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Radomia.

 

Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą firm z branży ślubno-weselnej i zaplanować to jakże ważne wydarzenie w swoim życiu. Zapytać o „wszystkie rzeczy o jakie chcieliby się zapytać ale mają obawy”. Atrakcyjna i różnorodna oferta, aktualne trendy, przegląd możliwości w modzie ślubnej, okazja zapoznania się ze wszystkimi usługami w jednym miejscu i w jednym czasie przyciągają z roku na rok coraz więcej odwiedzających jak i wystawców. Imprezę umilą pokazy mody ślubnej, makijażu, fryzjerstwa, kwiatów. Na stoiskach firm z branży gastronomicznej dowiemy się jak ułożyć menu weselne. Biura podróży zaproponują bajkowe podróże poślubne w najciekawsze kierunki, podczas których można odpocząć po intensywnych miesiącach przygotowań do ślubu i pobyć tylko we dwoje. Na stoiskach cukierniczych uzyskamy informacje o czym należy pamiętać decydując się na słodkie dzieła sztuki. Restauracje, domy weselne i firmy cateringowe zaproszą na degustacje. Swoje usługi przedstawią także fotografowie, kamerzyści, drukarnie, jubilerzy, firmy dbające o oprawę muzyczną i efekty specjalne. Firmy transportowe zaprezentują auta do ślubu a producenci słodkości ręcznie wykonane słodycze. Urozmaiceniem Targów Ślubnych będzie pokaz barmański, występ zespołu muzycznego i taniec na żywo. Radomskie Targi Ślubne są dla par planujących w niedalekiej przyszłości ślub i przyjęcie weselne doskonałą możliwością ustalenia wszelkich spraw zawiązanych z tą uroczystością i dopięcia ich na ostatni guzik w jednym miejscu.

 

Cena biletu wstępu – 15 zł

Organizator: Biuro Turystyczne „Moje Podróże” Licencja „Gromada”
ul. Narutowicza 1B lok 2/2, 26-600 Radom
tel/fax: 48 360-06-05
radom.bt@gromada.pl
www.targislubne.radom.pl

 

Pokazy: sukien ślubnych, wizytowych, garniturów, makijażu, fryzur, bukietów ślubnych, show barmańskie, muzyka na żywo, taniec „niespodzianka”na żywo.

Pokazy na scenie odbywać się będą o godzinie 12.00 i 15.00

 

Targi trwają w godzinach od 10:00 do 18:00.

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]