Zapraszamy na VI Przemyską Galę Ślubną!

Zapraszamy na VI Przemyską Galę Ślubną!

SPA Hotel Gloria***, zwycięzca ogólnopolskiego konkursu Best Hotel Award 2015 w kategorii "Na wesele", wyróżniony przez Amerykańską Akademię Certyfikacji Sal Weselnych, zaprasza na VI Przemyską Galę Ślubną, która odbędzie się 11 grudnia 2016 roku, od 12.00 do 17.00!

Swoje usługi zaprezentuje kilkadziesiąt firm z branży ślubno-weselnej z województwa podkarpackiego. Każda z firm przygotowała specjalne oferty dla narzeczonych, wśród wystawców zobaczymy: salony mody ślubnej, fryzjerów i wizażystów, dekoratorów i kwiaciarnie, firmy zajmujące się organizacją wesel i oprawą muzyczną, cukiernie, fotografów i kamerzystów, samochody do ślubu i wiele innych.

Wystawcy rozpieszczą podniebienia narzeczonych tortami ślubnymi oraz czekoladową fontanną, dla oka przygotowano pokazy sukien ślubnych, wieczorowych oraz bielizny, wiązanek ślubnych, fryzur i makijaży ślubnych, pokazy tańca i wiele innych atrakcji. Podczas gali można przejść przejść metamorfozę ślubną, poradzić się stylisty, wizażysty, fryzjera.

Serdecznie Państwa zapraszamy!


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]