Zapraszamy na trzecie Zamkowe Targi Ślubne w Gostyninie!

Zapraszamy na trzecie Zamkowe Targi Ślubne w Gostyninie!

Gostyniński zamek gościł będzie trzecią edycję organizowanych tu Targów Ślubnych. Impreza odbędzie się w niedzielę 12 marca. Początek zaplanowany został na 10.00. Impreza potrwa do 18.00.

Zamek, którego historia sięga XIV wieku, jest jedną z wizytówek Gostynina. To wręcz idealne wręcz miejsce do organizowania biesiad rodzinnych, spotkań biznesowych i integracyjnych, a także konferencji i szkoleń. Ale także do odpoczynku, relaksu i spędzenia czasu w rodzinnym gronie. A nade wszystko – uroczystości weselnych.

Kto w niedzielę 12 marca pojawi się na Zamkowych Targach Ślubnych, będzie mógł spotkać się z wystawcami z szeroko pojmowanej branży ślubnej. W każdej z targowych alejek będzie można znaleźć inspiracje, które pomóc powinny w przygotowaniu do uroczystości ślubnej. Wystawcy zaplanowali duże rabaty na swoje usługi. Jedną z atrakcji Targów będą pokazy sukien ślubnych i garniturów. Zamkowa kuchnia przygotuje degustację weselnych potraw. Każdy zwiedzający będzie mógł zapoznać się z ofertą zamku związaną z organizacją wesel i ślubów w plenerze. Dla Naszych klientów przygotowaliśmy niespodzianki i duże rabaty na tegoroczne terminy weselne last minute. – W ubiegłym roku odwiedziło nas prawie 500 osób – mówi prezes ARiP Zamek Aleksandra Balcerzak. – Mam nadzieję, że tym razem uda nam się pobić wynik z 2016 roku.

Na liście wystawców, którzy potwierdzili już swój udział w Zamkowych Targach Ślubnych, są: Salon Sukien Ślubnych Morie Stylee, Salon Sukien Ślubnych Agnieszka Butik, DJ Piotr Koperski, F.H. Tom-Teks (oferujący m. in. garnitury dla mężczyzn), Kwiaciarnia „Cuda-Wianki" Z Gostynina, Kwiaciarnia „Z Fantazją” z Gąbina, Limuzyny do ślubu Łukasz Dymkowski, Dekoracje Ślubne „Zbyś z Gostynina”, Salon Sukni Ślubnych Annabel Anna Pietrzykowska, Wideofilmowanie i Fotografia Joanna Patek, Firma MIM ma king – filmy ślubne, Studio fryzur „Dorota”, Firma „Uciecha” – profesjonalne brafitterki, Firma DEPIL CONCEPT z Płocka, Auto do Ślubu LEXUS GS450h, FM GROUP, Staropolska Masarnia, Toruńskie Wódki Gatunkowe, Agencja Fotograficzna "aarass.pl"Arkadiusza Michalskiego, Fotobudka Cyk w Mig, Video-foto Jarosław Zielak, Magicznezdjęcia.pl, ABACOSUN Płock, Firma VR Krystian Wilczyński, (filmy sferyczne), Lekkie Ciacho z Płocka.


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]