Zmieńcie kwiaty na pomoc

Zmieńcie kwiaty na pomoc

Ula i Piotr, Basia i Mateusz, Aga i Tomek, Wiktor i Patrycja, Alicja i Szymon, Gabriela i Mateusz powiedzieli najbliższym: Będziemy mieli dziecko.
Koordynatorem projektu ślubnego:Będziemy mieli dziecko skierowanego do przyszłych Par Młodych jest Stowarzyszenie Wiosna organizator SZLACHETNEJ PACZKI.
Totolotek, wino, kwiaty, a dlaczego nie dziecko? Utartym zwyczajem jest wręczanie młodej parze w dniu ślubu kwiatów lub czekoladek. Każdy z zaproszonych na ślub gości wydaje kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych np. na kwiaty, które szybko zwiędną i tak naprawdę do niczego nie przysłużą się młodym. Oczywiście kwiaty są pięknie i w pewnym sensie wyrażają sympatię, jednak dziś funkcjonuje coraz to więcejinnych możliwości. Młoda Para stara się, aby dzień ich ślubu był naprawdę wyjątkowy i prosi gości o przyniesienie zamiast kwiatów czegoś w zamian.

- Cieszymy się, że w tym pięknym i ważnym dla nas dniu mogliśmy dodatkowo komuś pomóc.Mamy nadzieję, że udało nam się podzielić naszą radością. To był dla nas najpiękniejszy prezent ślubny! – tak o udziale w projekcie mówią same Młode Pary. Sprawdźcie jak możecie uczynić Wasz ślub wyjątkowym.

Chcielibyście, aby Wasz ślub zyskał dodatkowy wymiar? Czegoś w nim jeszcze brakuje?
A może po prostu chcecie zrobić coś dobrego w tym wyjątkowym dla Was dniu?
Powiedzcie Waszym gościom, tak jak: Ula i Piotr, Basia i Mateusz, Aga i Tomek, Wiktor i Patrycja, Alicja i Szymon, Gabriela i Mateusz że: Będziemy mieli dziecko! Zmienicie życie jednego z 1800  dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Zaproponujcie, aby po ceremonii zaślubin zamiast zwyczajowo wręczanych kwiatów, Wasi goście wsparli dowolną kwotą podopiecznego AKADEMII. Sprawicie, że Wasz ślub będzie jedyny i wyjątkowy, aradość z takiego właśnie prezentu ślubnego będzie trwała znacznie dłużej niż z kwiatów czy wina.

 

Ślub - idealny moment na zrobienie czegoś dobrego! 3 krokiaby uczynić ślub wyjątkowym:

1.    Zgłaszacie się do projektu poprzez formularz na stronie www.bedziemymielidziecko.pl/zglos-sie.
Jak wykorzystać magię tego dnia? Możecie zmienić życie dziecka,
które tego potrzebuje. Ten niezwykły dzień to jedyna taka okazja!
Wystarczy poprosić gości, żeby zamiast kwiatów wsparli z Wami konkretne dziecko.
2.    Nasz konsultant zapyta o Wasze potrzeby dotyczące oprawy.Jeszcze przed ślubem prześle wizytówki, które pomogą Wam poinformować gości o niezwykłej akcji. Otrzymacie także skarbonkę, do której można zebrać środki na rzecz dziecka.
3.    Po ślubie wybierzecie dziecko, na które chcecie przeznaczyćzebrane przez Was środki. Już teraz możecie zobaczyć, czyje życie zmienicie na www.akademiaprzyszlosci.org.pl

 

KLIKNIJ

 

 


« powrót do: Artykuły
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]