Artykuły

Targi ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał już 25-26 listopada w Lublinie!

Targi ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał już 25-26 listopada w Lublinie!

Planujesz ślub i wesele? Chcesz wyglądać zjawiskowo na studniówce, balu karnawałowym? Szukasz sukni, fotografa, nietypowych atrakcji weselnych...? Masz dość przeglądania tysiąca stron internetowych w poszukiwaniu inspiracji? Odwiedź Targi ONA&ON Ślub Studniówka Karnawał, które odbędą się w weekend 25-26 listopada w Lublinie.   Wszystko w jednym miejscu Znalezienie sali, zakup ... więcej »

Alkohole na weselu - zobacz co wybrać

Alkohole na weselu - zobacz co wybrać

Tradycją polskiego stołu weselnego była, jest i będzie wódka. Fora internetowe pełne są wypowiedzi na temat tego ile butelek alkoholu przygotować na parę czy jakiej powinien być firmy.   Ponieważ ślub i wesele również ulegają różnego rodzaju trendom i modom, a pragniemy, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy może oprócz tradycyjnej wó ... więcej »

Przedślubny stres – co zrobić żeby zniknął?

Przedślubny stres – co zrobić żeby zniknął?

Ślub to ważne wydarzenie dla obojga partnerów, a także dla ich najbliższej rodziny. Każde z nich przeżywa je na swój sposób. Zwykle ten dzień kojarzy nam się z radością, ale należy tu wspomnieć, że towarzyszy temu także stres. Powodów do zdenerwowania się może być mnóstwo. Często zdarzają się błahe, a czasem poważniejsze m.in. wybór z ... więcej »

Jak wybrać doskonały pierścionek zaręczynowy?

Jak wybrać doskonały pierścionek zaręczynowy?

Gdy nadchodzi czas, w którym mężczyzna pragnie oświadczyć się kobiecie, często pojawia się problem – wybór właściwego pierścionka. Chociaż w salonach jubilerskich wybór jest ogromny, to jednak znalezienie tego odpowiedniego może być bardzo trudne. Na co powinniśmy zwrócić wtedy szczególną uwagę? Klasyka wśród pierścionków ... więcej »

Poprawiny – czy warto je organizować?

Poprawiny – czy warto je organizować?

Ślub jest wydarzeniem, gdzie odbywa się wiele emocji oraz atrakcji. Przez to Para Młoda z braku czasu nie ma możliwości, by porozmawiać i zaszaleć z najbliższymi. Poprawiny nie są już tak oficjalne. To następny dzień po weselu, który tuż po opadnięciu emocji pozwoli Młodej Parze na swobodną zabawę w gronie rodziny i powspominanie poprzedniej nocy. Bywa, że poprawiny kończą si ... więcej »

Dzieci na weselu - menu

Dzieci na weselu - menu

Na Waszym weselu będą dzieci i szukacie pomysłów nie tylko jeśli chodzi o wątek zabaw, gier i konkursów zorganizowanych specjalnie dla nich, ale także takich, które niebywale zaskoczą najmłodsze pokolenie? Jak wiadomo, dzieci nie powinno się zmuszać do jedzenia. Z drugiej strony zaś, martwimy się, gdy one same nie wyrażają chęci swoich potrzeb. Warto przemyśleć kwestię jadłos ... więcej »

Stół wiejski na weselu - czy warto go zamówić?

Stół wiejski na weselu - czy warto go zamówić?

Nadeszły czasy, gdzie niemalże na każdym weselu spotykamy się ze stołem wiejskim. Można nawet powiedzieć, że dziś stół wiejski na weselu to podstawa. Okazuje się, że stół ten jest świetną atrakcją kulinarną. Uginający się pod ciężarem wyłożonych kiełbas, baleronów, boczków, szynek, smalcu cieszy się popularnością wśród wszystkich smako ... więcej »

Muffinki zamiast tortu weselnego? Dlaczego nie!

Muffinki zamiast tortu weselnego? Dlaczego nie!

Pomysł ten panuje w naszym kraju już od 2012 roku. Początkowo Młode Pary bały się ryzyka, ale dziś okazuje się, że muffinki zasłynęły w branży ślubnej jako przekonujący trend. Muffinki zwane także babeczkami mają niekwestionowane zalety: nie stwarzają problemu spowodowanego krojeniem, gdyż są podzielone na porcje, a pomimo wielogodzinnej ekspozycji nadal wyglądają estetycznie ... więcej »

projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]