[Domy weselne]Dom Bankietowy Królewska

Sprawdź Naszą Ofertę Cenową!!!
Województwo: mazowieckie
Miasto: Jabłonna
k. Legionowo, Warszawa
Kod pocztowy: 05-110
Adres: ul. Królewska 7
Telefon: 606 552 262
Fax: 22 766 26 07
Strona www: www.salabankietowa.pl
Ilość miejsc do: 140
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
Śr. ocena lokalu: 3.5
72 907

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis lokalu

 

Przyjęcia weselne organizowane w soboty w okresie od czerwca do września włącznie w sezonie 2017/2018

Na wszystkie te przyjęcia obowiązuje kwota 240 zł/os, lipiec 220 zł/os. W cenę wliczone jest menu z daniami głównymi i przekąskami zimnymi, ciasta, owoce, słodycze oraz napoje zimne i gorące, tort weselny lub fontanna z gorącą czekoladą, beczka piwa(30 l.)  oraz apartament dla Młodej Pary. Minimalna liczba osób 100.

 

Oferty promocyjne

 

Przyjęcia weselne organizowane w soboty w miesiącach: maj i październik w sezonie 2017/2018

Na wszystkie te przyjęcia obowiązuje kwota 220 złotych od osoby. W cenę wliczone jest menu z daniami głównymi  i przekąskami zimnymi, ciasta, owoce, słodycze oraz napoje zimne i gorące, tort weselny lub fontanna z gorącą czekoladą, beczka piwa(30 l.) oraz apartament dla Młodej Pary.

 

Przyjęcia weselne organizowane we wszystkie piątki i niedziele w sezonie 2017/2018

Na wszystkie te przyjęcia obowiązuje kwota 200 złotych od osoby. W cenę wliczone jest menu z daniami głównymi  i przekąskami zimnymi, ciasta, owoce, słodycze oraz napoje zimne i gorące, tort weselny i fontanna z gorącą czekoladą, beczka piwa(30 l.) oraz apartament dla Młodej Pary.
Nie ma wymaganej minimalnej liczby osób.

 

Przyjęcia weselne organizowane poza sezonem weselnym od listopada do maja, nie licząc dni świątecznych ( np. Boże Narodzenie, Wielkanoc)

Na wszystkie te przyjęcia obowiązuje kwota 200 złotych od osoby. W cenę wliczone jest menu z daniami głównymi  i przekąskami zimnymi, ciasta, owoce, słodycze oraz napoje zimne i gorące, tort weselny i fontanna z gorącą czekoladą, beczka piwa(30 l.) oraz apartament dla Młodej Pary. Stół wiejski o wartości 1000 złotych, bar z barmanem. Nie ma wymaganej minimalnej liczby osób.

 

Informacja uzupełniająca odnośnie ofert promocyjnych

Usługi dodatkowe objęte promocją „Królewskiej” (tort weselny, fontanna z gorącą czekoladą, stół wiejski, bar z barmanem) można wymienić na inne usługi z oferty Sali bankietowej(np. pokrowce na krzesła, usługi hotelowe).szczegóły dotyczące liczby osób, wartości kompensaty w przeliczaniu na osobę, mogą Państwo uzyskać u kierownictwa lokalu.

 

Oferta całoroczna - przekąski zimne w bufecie

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy nową ofertę – przekąski zimne w bufecie. Jeśli zdecydujecie się Państwo na ustawienie przekąsek zimnych na bufecie a dania gorące pozostaną serwowane my udzielimy kompensaty w kwocie 15 złotych od osoby, wymiennej na inne produkty lub usługi proponowane przez nas. Ta promocja trwa przez cały rok i dotyczy wszystkich przyjęć weselnych.

 

Podpisując umowę na zorganizowanie przyjęcia weselnego maksymalnie na 60 dni lub mniej przed planowanym przyjęciem w sezonie lub poza nim otrzymujecie Państwo super ofertę cenową tj.180 złotych od osoby brutto. W cenę wliczone jest menu z daniami głównymi  i przekąskami zimnymi, ciasta, owoce, słodycze oraz napoje zimne i gorące, tort weselny lub fontanna z gorącą czekoladą. jedynie czego nie ma to alkohol – korkowego nie pobieramy.

 

 

Przyjęcie weselne w plenerze – to marzenie,
Które wspólnie z nami mogą państwo zrealizować

 

Dom Bankietowy Królewska wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i przystosował swój nowy ogród do organizacji przyjęć plenerowych, pod designerskim namiotem, mogącym pomieścić do 80 osób.

 

Zalet jest zbyt wiele aby je wszystkie wymienić ale kilka głównych to:

•    Bajeczny plener
•    Świeże powietrze
•    Duża przestrzeń
•    Iluminacje świetlne
•    Uniezależnienie od warunków atmosferycznych

 

Niewiele organizuje się w Polsce takich przyjęć z obawy przed niesprzyjającą pogodą, ale my……
Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa przyjęcie weselne w dwóch miejscach z kompletną zastawą  - sami zdecydujecie gdzie będziecie się bawić, w sali lub pod namiotem  ogrodzie.

 

Jeśli zdecydujecie się na przyjęcie w Sali, zaproponujemy w ogrodzie  ustawienie baru z  barmanem, stolików koktajlowych oraz stworzymy dla Państwa niezapomniane warunki, aby chwila ta utkwiła na długo w pamięci.

 

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Monika | 12 styczeń 2014
  • Ocena: 5
Sala była dokładnie taka jaka sobie wymarzylismy! Pyszne jedzenie, wspaniała obsługa, kontakt z Panią mamager rewelacyjny! Wszystkiego dopilnowala, dzwoniła aby przypomnieć o pewnych kwestiach o nic nie musieliśmy sie martwić także w dniu wesela! Gorąco polecamy!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]