[Domy weselne]Dom Weselny Czarek

Województwo: świętokrzyskie
Miasto: Strawczyn
k. Kielce
Kod pocztowy: 26-067
Adres: Strawczynek ul. Nowowiejska 13
Telefon: 783 967 485 / 514 734 812 / 41 303 75 26
Fax: ---
Strona www: www.domweselnyczarek.pl
Ilość miejsc do: 250
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
Śr. ocena lokalu: 4.3
14 515

Video prezentacje

Opis lokalu

Dom Weselny Czarek

Dom Weselny Czarek zlokalizowany jest 15km od Kielc w miejscowości Strawczynek należący do Gminy Strawczyn, która jest jedną z bardziej atrakcyjnych turystycznie rejonów okolic Kielc.

Gmina posiada zalew otoczony drzewami, ozdobnymi krzewami. Na uporządkowanym terenie znajdą się plac zabaw oraz ławeczki. Oprócz walorów przyrodniczych na terenie Gminy Strawczyn można zwiedzić atrakcyjne miejsca turystyczne, takie jak: Muzeum Henryka Sienkiewicza z zespołem parkowym w Oblęgorku. Są to niezwykle atrakcyjne miejsca na scenerię dla sesji fotograficznej nowożeńców.

 

Dom Weselny Czarek to firma zajmująca się wynajmem sali na przyjęcia okolicznościowe do 250 osób. Zajmujemy się również organizowaniem przyjęć kompleksowych. Koszt organizacji przyjęcia np.: weselnego 150zł/osoba z poprawinami. W cenę organizowanych przez nas przyjęć okolicznościowych wkalkulowane jest osiem dań gorących (dopasowane do życzeń klienta), nielimitowane napoje ciepłe, zimne, gazowane oraz nie gazowane, ciasto, patery owoców, bogate menu, dekoracje stołów, sali, zespół kucharski.

 

Sala składa się z dwóch części tzw. jadalni i oddzielnie sali tanecznej. Posiada pełną klimatyzację z wentylacją, kuchnia wyposażona jest w specjalnie przystosowane urządzenie gastronomiczne oraz chłodnię. Dysponujemy również dużym parkingiem dla gości.

Organizacją przyjęć okolicznościowych zajmujemy się już ponad 7 lat. Bogate doświadczenie, wyśmienita kuchnia oraz profesjonalna obsługa sprawi, że zorganizujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcie weselne. Warto odwiedzić to miejsce, gdzie nie dociera zgiełk miasta, wszędzie panuje spokój i wygoda.

 

 

Pojemność sali do 250 osób
Sala klimatyzowana
Parking na terenie

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Tomasz i Katarzyna | 26 styczeń 2016
  • Ocena: 5
Gorąco polecamy ten lokal. Miła, życzliwa i pomocna w każdej chwili właścicielka,doskonały zespół kucharek i kelnerów. Za całkiem sensowne pieniądze można dostać dużo smacznego jedzenia i profesjonalną obsługę. Jeszcze raz polecamy

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]