[Domy weselne]Dom Weselny w Seceminie

Województwo: świętokrzyskie
Miasto: Secemin
k. Koniecpol, Włoszczowa, Szczekociny
Kod pocztowy: 29-145
Adres: Plac Wolności 6
Telefon: +48 516 12 16 85 ; +48 665 88 01 78
Fax: ---
Strona www: www.dom-weselny-secemin.pl
Ilość miejsc do: 180
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 0.0
1 475

Galeria zdjęć

 

Opis lokalu

Dom Weselny w Seceminie

Zapraszamy do Domu Weselnego w Seceminie, który został zaprojektowany z myślą o organizacji uroczystości weselnych. Robimy wszystko, aby nasi Goście czuli się u nas jak najlepiej i aby zawsze wspominali nas miło. Dysponujemy dużą, przestrzenną, dobrze oświetloną i klimatyzowaną salą, w której może się bawić jednocześnie 180 osób. Nasi Goście mają mnóstwo swobody, zarówno przy stole, jak i w miejscu wyznaczonym do zabawy.

 

Na sali znajduje się także bar, gdzie można zrealizować indywidualne zamówienie. Goście mogą również skorzystać z dużego tarasu, na którym znajdują się stoły oraz miejsca siedzące. Nasza obsługa to profesjonaliści, którzy zawsze służą swoją pomocą.

 

W dniu imprezy proponujemy 5 dań gorących, w dniu poprawin 4. Para młodych może wybrać dowolne zestawy posiłków z naszej bogatej oferty. W ramach ceny za wynajem lokalu para młoda otrzymuje GRATIS pokój do dyspozycji i okazjonalny chlebek. Goście częstowani są szampanem, natomiast dzieci napojem Piccolo. To wszystko zupełnie GRATIS.

 

 

Oprócz wesel realizujemy także zamówienia na inne imprezy okolicznościowe, takie jak chrzty, komunie, osiemnastki, czy imprezy integracyjne. W naszej dużej, przestrzennej i klimatyzowanej sali jednocześnie może się bawić 180 osób.

Wystrój sali jest dobierany do charakteru imprezy i zawsze jest ustalany z Klientem. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie. Nasi Goście mają mnóstwo swobody, zarówno przy stole, jak i w miejscu wyznaczonym do zabawy.

Na sali znajduje się także bar, gdzie można zrealizować indywidualne zamówienie. Goście mogą również skorzystać z dużego tarasu, na którym znajdują się stoły oraz miejsca siedzące. Nasza obsługa to profesjonaliści, którzy zawsze służą swoją pomocą. Każda impreza organizowana u nas musi się udać.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]