[Domy weselne]Dwór Ordynata

Województwo: podkarpackie
Miasto: Stalowa Wola
k. Tarnobrzeg, Sandomierz, Nisko, Leżajsk
Kod pocztowy: 37-464
Adres: ul. Traugutta 5
Telefon: 602 523 453 / 696 056 615
Fax: ---
Strona www: www.dworordynata.pl
Ilość miejsc do: 200
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (1)
Śr. ocena lokalu: 5.0
6 138

Video prezentacje

Opis lokalu

Dwór Ordynata

Dwór Ordynata do złudzenia przypomina zabytek, chociaż wybudowany został zaledwie 8 lat temu. Początkowo miał być niemal kopią Pałacu Kleniewskich w Opolu Lubelskim. Jednak lokalizacja tak dużego obiektu w niewielkiej odległości od drogi była niezgodna z miejscowym planem zagospodarowania. Młody inwestor, nie mając wyjścia, dał się przekonać do drugiej koncepcji. Dwór jest dwukrotnie mniejszy od pierwowzoru, ale na uroku nie stracił.

Dwór Ordynata swój wyjątkowy charakter zabudowy zawdzięcza zamiłowaniu właściciela do architektury baroku. Jest on przeciwieństwem współczesnej „chłodnej” architektury, w której dominuje szkło i stal, sztuczne okładziny i gresy. Elementem wyróżniającym Dwór Ordynata – już w samej bryle budynku – jest symetria, tak charakterystyczna dla małych, zabytkowych pałacyków. Chociaż gość Dworu Ordynata czuje się w jego wnętrzach jakby czas zatrzymał się w innej epoce, to jest to obiekt jak najbardziej współczesny: wybudowany z nowoczesnych materiałów i z wykorzystaniem najnowszych technologii.

 

Budynek, jak i aranżacja jego wnętrz, jest udanym kompromisem między klasyką i nowoczesnością. Tworząc swój wymarzony dwór, jego właściciel kierował się prawdą, że prawdziwej sztuki nie da się ograniczyć regułami czasu, ekonomii i dostępnych technologii.

Budynek ma ok. 1400 m2 powierzchni całkowitej na pięciu kondygnacjach. Podziemna część (ok. 700 m2) została przeznaczona pod działalność gastronomiczną. Znajduje się tam przestronna i klimatyzowana sala balowa o pow. 320 m2, a także nowocześnie wyposażona kuchnia oraz winiarnia.

Warto samemu się przekonać, że Dwór Ordynata jest absolutnie wyjątkowym miejscem o niepowtarzalnym klimacie, jakiego długo nie można zapomnieć.

 

Organizujemy:

* Przyjęcia weselne
* Przyjęcia firmowe i szkolenia
* Konferencje
* Prezentacje
* Przyjęcia świąteczne
* Chrzciny
* Komunie
* Urodziny
* Studniówki
* Bankiety
* Bale noworoczne oraz inne przyjęcia okolicznościowe.

 

Indywidualne podejście do każdego klienta, które jest zasadą w Dworze Ordynata, stwarza możliwości realizacji własnej wizji uroczystości weselnych, rodzinnych i spotkań firmowych. Mistrz kuchni przygotuje na Państwa życzenie dania sięgające do tradycji kuchni polskiej i międzynarodowej.

Oprawa estetyczna i muzyczna jest zawsze uzgadniana z Klientem, a zamknięty teren posiadłości sprzyja bezpieczeństwu Gości. Dwór Ordynata jest ostoją dobrego smaku i eleganckiego goszczenia się z nutką tradycji, a wyjątkowy klimat miejsca, dbałość o najwyższą jakość, mistrzostwo detalu oraz dyskretna obsługa stanowią gwarancję niezapomnianych chwil, do których później chętnie się powraca.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (1)

~Grace | 31 styczeń 2016
  • Ocena: 5
Byłam na imprezie karnawałowej wczoraj ,jedzenie i obsługa na 5.Polecę

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]