[Domy weselne]Dwór Radzin

Województwo: mazowieckie
Miasto: Celestynów
k. Warszawa, Otwock
Kod pocztowy: 05-430
Adres: ul. Otwocka 18
Telefon: +48 604 250 886
Fax: ---
Strona www: www.dworradzin.pl
Ilość miejsc do: 120
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (3)
Śr. ocena lokalu: 4.6
22 447

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis lokalu

Dwór Radzin

Dwór Radzin należy do najpiękniejszych zabytków okolic Warszawy. Pieczołowicie odnowiony przez właścicieli dwór wraz z zabytkowym parkiem przenoszą swoich Gości w koniec XIX wieku i klimat prawdziwego gniazda rodowego.

Po wjechaniu przez bramę, z alei, wiodącej wśród zieleni, roztacza się widok na dwór i park. Rozłożyste dęby, wiązy i lipy ocieniają wiernie odrestaurowany a wybudowany w latach 1872-75 murowany dwór Radzin.

 

Przestronne pomieszczenia dworu zostały odnowione i urządzone z zachowaniem charakteru dziewiętnastowiecznego dworu ziemiańskiego. Nasi Goście mają tu niepowtarzalną szansę zakosztowania atmosfery dawno minionych dni. Ogromny salon z kominkiem doskonale nadaje się do letnich jak i zimowych przyjęć. Salonik bilardowy zapewni chwilę spokojnego wypoczynku, a salonik zielony stwarza niepowtarzalne warunki na urządzenie w nim kolację w kameralnym gronie. Z przestronnego, tarasu rozciąga się przepiękny widok na dworski park z zachowaną aleją dębów i innymi licznymi drzewami będącymi zabytkami przyrody. Na poddaszu dworu znajdują się pokoje gościnne oraz przytulny pokój dla nowożeńców z balkonem.

 

Zajmujemy się organizacją:

 • wesel
 • konferencji
 • szkoleń
 • spotkań z klientami
 • imprez integracyjnych
 • jubileuszy
 • kuligów

W powyższych celach udostępniamy pomieszczenia Dworu Radzin wraz z 2 ha otoczeniem parkowym i miejscami do parkowania.

W dworze znajduje się 9 pokoi z 18 miejscami noclegowymi. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki. Wyposażenie konferencyjne obejmuje projektor multimedialny z ekranem i systemem nagłaśniającym.

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (3)

~Ania | 14 październik 2015
 • Ocena: 5
Miejsce pozwala stworzyć kameralną i romantyczną atmosferę, jedzenie jest pyszne, a ogród przy dworku pozwala na chwilę relaksu na świeżym powietrzu. Nasze wesele w Dworze Radzin było bardzo udane, polecamy!
~Mateusz | 2 grudzień 2014
 • Ocena: 5
Nasze wesele w Dworze Radzin odbyło się pod koniec czerwca tego roku. Przyjęciem jesteśmy zachwyceni. Wszystko od ustrojenia sali, przez jedzenie, aż po obsługę było wręcz nienaganne. I to nie wyłącznie nasza opinia, ale również gości. Tylko zespół trochę kręcił nosem, bo część taneczna znajduje się w przeszklonej oranżerii, gdzie podobno słabo rozchodzi się dźwięk. My niczego takiego jednak nie zauważyliśmy. :)

Dwór Radzin spodobał nam się tak bardzo, że pod koniec wakacji wróciliśmy tam z dronem i nagraliśmy krótki filmik jak miejsce to prezentuje się z lotu ptaka: http://www.reconesans.pl/blog/dwor-radzin-okiem-drona-wideo


Pozdrawiam,
Mateusz
~Bożena | 28 maj 2013
 • Ocena: 5
Przyjęcie weselne mojego syna w Dworze Radzin bardzo udane, na 5. Potrawy super, o domowym smaku. Obsługa świetna. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Jesteśmy zadowoleni.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]