[Domy weselne]Dwór Zawiszy

Województwo: opolskie
Miasto: Dylaki
k. Opole, Ozimek, Dobrodzień, Olesno, Turawa, Kluczbork
Kod pocztowy: 46-043
Adres: ul. Jeziorna 16
Telefon: (77) 547-28-70, 784303848, 784303858
Fax: ---
Strona www: www.dwor-zawiszy.pl
Ilość miejsc do: 240
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
3 781

Video prezentacje

Opis lokalu

Dwór Zawiszy

Szanowni Państwo Młodzi, nie będziemy nikogo z Państwa przekonywać do tego, że Ślub i Wesele to najważniejsza Uroczystość w życiu dwojga ludzi, którzy zapragnęli wspólnie spędzić resztę życia. Jest to oczywista prawda. Dlatego też niezmiernie istotny jest wybór takiego miejsca Uroczystości Weselnej, które spełni wszystkie oczekiwania Pary Młodej oraz zaproszonych Gości. Ośmielamy się stwierdzić, że wybierając nasz Ośrodek i Restaurację „Dwór Zawiszy” dokonujecie Państwo dobrego wyboru.

Oprócz samych Sal Weselnych do Państwa dyspozycji pozostaje wielohektarowy teren parkowy, w tym własny las, gdzie znajdziecie Państwo altany, stawy, oczka wodne oraz inne zaciszne miejsca na łonie pięknej natury. W sezonie letnim nasi Goście Weselni mogą korzystać z basenu zewnętrznego, całorocznie z saun, SPA oraz z basenu wewnętrznego. Nasz dziedziniec w Zamku „Dwór Zawiszy” natchnie Was niezwykłą atmosferą z epoki późnego średniowiecza, pełną mistycyzmu i tajemniczości.

 

Para Młoda cieszy się u nas szczególnymi względami. Dla niej mamy przygotowany nie odpłatny osobny i specjalnie udekorowany Apartament (o łącznej pow. 100m2) ze zmysłową sypialnią, z dużą łazienką i pięknym dużym tarasem. Para młodych mieszka nie odpłatnie w dzień Wesela oraz w dniu Poprawin. Na życzenie Pary Młodej śniadanie podajemy do pokoju.

Nowożeńców zapraszamy na nieodpłatną romantyczną kolację w dniu I Rocznicy Ślubu.

Przez cały okres przygotowań przedweselnych oraz w trakcie samej uroczystości służymy Państwu poradą, pomysłem oraz każdym wsparciem mającym na celu jak najlepsze uczczenie tej wspaniałej chwili. Na życzenie możemy zaoferować i przygotować również tzw. „Wesele Tematyczne”, przeprowadzone np. w stylizacji„Średniowieczno-Rycerskiej”, przy udziale koni, zaprzęgów, rycerzy oraz z wykorzystaniem pięknych strojów historycznych, zbroi i innych eksponatów z tamtej epoki.

 

Nasze Sale Weselne

Dysponujemy 3 dużymi Salami Weselnymi oraz jedną małą salą na mniejsze, kameralne uroczystości w tym małe uroczystości weselne.

Sala Witrażowa i Sala Herbowa w Zamku Zawiszy Czarnego: mogąca pomieścić w sumie do 240 gości. Są to dwie połączone ze sobą Sale w formie Atrium i Antresoli. Z górnej sali nazywanej „Salą Witrażową” (zbudowanej w formie antresoli) można obserwować to, co dzieje się na dolnej sali, – „Sali Herbowej”.

Każda z wymienionych Sal może pomieścić do 120 Gości (dwie Sale do 240). Sale połączone są schodami. Urządzone zostały w stylu późnośredniowiecznym i rycerskim. Wyposażone są w szereg unikalnych eksponatów, replik i zbroi. Szczególnie interesujące są przepiękne witraże.

 

* „Sala Książęca” w Nowej Zbrojowni: może pomieścić do 200 gości. Sala wyposażona jest w zbroje oraz broń z epoki średniowiecza. Swoim stylem nawiązuje do tej epoki.

* „Sala Rycerska” w Dworku Łowieckim: może pomieścić do 30 gości. Sala urządzona jest w stylu myśliwsko-łowieckim oraz w nawiązaniu do tematyki rycerskiej. Wyposażona jest w oryginalne trofea myśliwskie oraz w podobne eksponaty o tematyce myśliwskiej i rycerskiej. Dysponujemy również dodatkowo pięknymi zadaszonymi altanami w plenerze, z których największa może pomieścić do 80 osób. Altany przystosowane są kompletnie do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, w tym Przyjęć Weselnych (tylko w sezonie letnim).

 

Jako jeden z nielicznych Ośrodków organizujących Przyjęcia Weselne posiadamy możliwość organizacji tzw. „Ślubu w Plenerze”, który odbędzie się w pięknej wybranej scenerii na terenie naszego Ośrodka „Dwór Zawiszy”.

 

Aby dowiedzieć się więcej >kliknij

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]