[Domy weselne]Dwór w Tomaszowicach

Województwo: małopolskie
Miasto: Tomaszowice
k. Zielonki, Kraków
Kod pocztowy: 32-085
Adres: ul. Krakowska 68
Telefon: +48 12 614 08 66
Fax: ---
Strona www: www.dwor.pl
Ilość miejsc do: 400
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (18)
Śr. ocena lokalu: 4.8
44 197

Video prezentacje

Opis lokalu

Dwór w Tomaszowicach

Zabytkowy, atrakcyjnie odrestaurowany XIX-w zespół dworsko-parkowy, funkcjonujący jako nowoczesny obiekt konferencyjno-hotelowy, stanowi miejsce organizacji przyjęć okazjonalnych, imprez plenerowych oraz wydarzeń kulturalnych.

Idealna baza do zwiedzania Krakowa oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wszystkie obiekty otoczone są malowniczym parkiem i sąsiadują z klasycystycznym dworem polskim. Starodrzew parku, orientalna altana oraz zielone tereny wokół, umożliwiają organizację pikników, spotkań plenerowych oraz zajęć integracyjnych i sportowych.

 

Hotel

Trzygwiazdkowy hotel na 85 miejsc oraz luksusowe apartamenty w Domku gościnnym w sąsiedztwie Dworu. Pokoje wyposażone są w łazienkę, mini-barek, telefon, TV-Sat. oraz WIFI. W hotelu znajduje się przytulna restauracja, letnie hiszpańskie patio z fontanną, przestronne foyer oraz bar czynny całą dobę.

Hotel posiada 3 sale konferencyjne. Komfortowe wnętrza odrębnych, wielofunkcynych obiektów: Oranżeria (pow. 400 m2) oraz Galeria Panorama (pow. 700 m2), zabytkowy Spichlerz z 3 salami konferencyjno-bankietowymi umożliwiają profesjonalne przeprowadzenie szkoleń i spotkań biznesowych i imprez okazjonalnych.

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (18)

~Kasia i Karol | 17 październik 2016
 • Ocena: 5
Z pełnym przekonaniem mogę polecić Dwór w Tomaszowicach na oragnizację wesela. Widać, że pracownicy Dworu są dobrze wewnętrznie skoordynowani - przed weselem wystarczyło nam tylko jedno spotkanie na dopięcie szczegółów. Chciałabym przede wszystkim pochwalić Panią Magdalenę, która była bardzo pomocna, komunikacja z nią przebiegała bardzo sprawnie oraz sprawiła, że nie martwiliśmy się, że jakiekolwiek kwestwie pozostaną niedopilnowane. Co więcej w razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości Pani Magdalena od razu podsuwała nam gotowe rozwiązanie, które okazywało się najlepszym z możliwych. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do obsługi, co więcej, wydawanie posiłków dla 180 osób naszym zdaniem przebiegało bardzo sprawnie. Jedną z opinii Gości na temat naszego wesela, jaka najczęściej się pojawiała było to, że wesele ma miejsce w pięknym miejscu. Polecamy je wszystkim, nie żałujemy ani jednej wydanej złotówki, a wesele w eleganckiej, bajkowej scenerii na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach.
~Domi and Maniu 3.09.16 | 5 wrzesień 2016
 • Ocena: 5
Serdecznie dziękujemy za bardzo dobrze zorganizowane wesele Pani Agacie menadżerce za to ze podchodzi do klienta z pełną powaga i z wielkim zaangażowaniem oraz z pełnym profesjonalizmem. Dziękujemy za bardzo dobra kuchnie szefowi kuchni p. Michałowi oraz za obsługę kelnerska.Gorąco polecamy wesele w tm miejscu ze względu na otoczenie, miły personel i piękne powitanie Państwa młodych. Goście byli zadowoleni z b.dobrego jedzenia,z b.dobrej muzyki Dj Grzegorzowi firmy " BOJART " za fajne i pomysłowe konkursy i zabawianie gość by wszyscy się dobrze bawili. Jeszcze raz polecam miejsce, kuchnie, muzykę obsługę kelnerska i sam kontakt z p. Agata. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.
~katarzyna | 4 sierpień 2016
 • Ocena: 5
Miałam zaszczyt być gościem weselnym,w Dworze w tomaszowicach
chciałam Bardzo serdecznie podziękować obsłudze kelnerskiej za pełen profesjonalizm.
~~KZ | 3 sierpień 2016
 • Ocena: 5
Serdecznie polecam Dwór w Tomaszowicach. Przyjęcie weselne odbywało się w sali Spichlerz. Piękne otoczenie, możliwość spaceru, czy też posiedzenia z gośćmi w miłej atmosferze na zewnątrz. Bardzo dobrze sprawdził się podział na dwie sale. Rewelacyjnie sprawdził się grill. Obsługa bardzo przyjemna. Managerka, pani Magda bardzo pomocna, miła i dostępna do kontaktu i wszelkich ustaleń. Bardzo miło wszyscy wspominają spędzony tam czas :).
~Joanna | 1 sierpień 2016
 • Ocena: 5
Piękne miejsce na rustykalne wesele, polecam serdecznie!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]