[Domy weselne]Dwór w Tomaszowicach

Województwo: małopolskie
Miasto: Tomaszowice
k. Zielonki, Kraków
Kod pocztowy: 32-085
Adres: ul. Krakowska 68
Telefon: +48 12 614 08 66
Fax: ---
Strona www: www.dwor.pl
Ilość miejsc do: 400
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (21)
Śr. ocena lokalu: 4.6
51 598

Video prezentacje

Opis lokalu

Dwór w Tomaszowicach

Zabytkowy, atrakcyjnie odrestaurowany XIX-w zespół dworsko-parkowy, funkcjonujący jako nowoczesny obiekt konferencyjno-hotelowy, stanowi miejsce organizacji przyjęć okazjonalnych, imprez plenerowych oraz wydarzeń kulturalnych.

Idealna baza do zwiedzania Krakowa oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wszystkie obiekty otoczone są malowniczym parkiem i sąsiadują z klasycystycznym dworem polskim. Starodrzew parku, orientalna altana oraz zielone tereny wokół, umożliwiają organizację pikników, spotkań plenerowych oraz zajęć integracyjnych i sportowych.

 

Hotel

Trzygwiazdkowy hotel na 85 miejsc oraz luksusowe apartamenty w Domku gościnnym w sąsiedztwie Dworu. Pokoje wyposażone są w łazienkę, mini-barek, telefon, TV-Sat. oraz WIFI. W hotelu znajduje się przytulna restauracja, letnie hiszpańskie patio z fontanną, przestronne foyer oraz bar czynny całą dobę.

Hotel posiada 3 sale konferencyjne. Komfortowe wnętrza odrębnych, wielofunkcynych obiektów: Oranżeria (pow. 400 m2) oraz Galeria Panorama (pow. 700 m2), zabytkowy Spichlerz z 3 salami konferencyjno-bankietowymi umożliwiają profesjonalne przeprowadzenie szkoleń i spotkań biznesowych i imprez okazjonalnych.

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (21)

~K i F | 18 listopad 2017
 • Ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wesela w Tomaszowicach, serdecznie polecamy!
~DWM | 17 sierpień 2017
 • Ocena: 5
Z całego serca polecam Dwór w Tomaszowicach na wesele. Obsługa całej imprezy, od najwcześniejszych przygotowań, po samą realizację, była bezbłędna. W końcowym etapie przygotowań mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Agatą, która miała do nas anielską cierpliwość, odpowiadała na wszystkie pytania i pomagała rozstrzygać dylematy. Jedzenie było wspaniałe, porcje ogromne, obsługa kelnerska (szczególnie Pan Zbyszek) na najwyższym poziomie. Do tego wszystkiego niezwykle urokliwa, pięknie przystrojona sala (Spichlerz). Dodatkowym atutem tego miejsca jest piękny park, który otwiera dodatkowe możliwości (zarówno na ucieczkę od zgiełku weselnej sali, jak i możliwość pięknego pleneru - nasi fotografowie byli zachwyceni).
Miłą niespodzianką było zaproszenie na rocznicową kolację, które otrzymaliśmy jakiś czas po weselu pocztą.
Z ogromną przyjemnością wracamy w to miejsce.
~Agnieszka | 30 czerwiec 2017
 • Ocena: 5
Bardzo polecamy to miejsce. Kuchnia bardzo dobra, obsługa bardzo profesjonalna. Supervisor zarządza salą podczas wesela co daje poczucie, iż cały czas wszystko jest pod kontrolą. Menadżer, który organizował cale przyjęcie przeprowadził nas spokojnie przez cały czas przygotowań oraz kontaktował się z innymi podwykonawcami (dekorator sali, zespół, cukiernia) co oszczędziło nam czas. Miejsce bardzo urokliwe, dużym plusem jest teren zielony idealny pod sesje w dniu ślubu.
~Kasia i Karol | 17 październik 2016
 • Ocena: 5
Z pełnym przekonaniem mogę polecić Dwór w Tomaszowicach na oragnizację wesela. Widać, że pracownicy Dworu są dobrze wewnętrznie skoordynowani - przed weselem wystarczyło nam tylko jedno spotkanie na dopięcie szczegółów. Chciałabym przede wszystkim pochwalić Panią Magdalenę, która była bardzo pomocna, komunikacja z nią przebiegała bardzo sprawnie oraz sprawiła, że nie martwiliśmy się, że jakiekolwiek kwestwie pozostaną niedopilnowane. Co więcej w razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości Pani Magdalena od razu podsuwała nam gotowe rozwiązanie, które okazywało się najlepszym z możliwych. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do obsługi, co więcej, wydawanie posiłków dla 180 osób naszym zdaniem przebiegało bardzo sprawnie. Jedną z opinii Gości na temat naszego wesela, jaka najczęściej się pojawiała było to, że wesele ma miejsce w pięknym miejscu. Polecamy je wszystkim, nie żałujemy ani jednej wydanej złotówki, a wesele w eleganckiej, bajkowej scenerii na zawsze pozostanie w naszych wspomnieniach.
~Domi and Maniu 3.09.16 | 5 wrzesień 2016
 • Ocena: 5
Serdecznie dziękujemy za bardzo dobrze zorganizowane wesele Pani Agacie menadżerce za to ze podchodzi do klienta z pełną powaga i z wielkim zaangażowaniem oraz z pełnym profesjonalizmem. Dziękujemy za bardzo dobra kuchnie szefowi kuchni p. Michałowi oraz za obsługę kelnerska.Gorąco polecamy wesele w tm miejscu ze względu na otoczenie, miły personel i piękne powitanie Państwa młodych. Goście byli zadowoleni z b.dobrego jedzenia,z b.dobrej muzyki Dj Grzegorzowi firmy " BOJART " za fajne i pomysłowe konkursy i zabawianie gość by wszyscy się dobrze bawili. Jeszcze raz polecam miejsce, kuchnie, muzykę obsługę kelnerska i sam kontakt z p. Agata. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]