[Domy weselne]Dworek u Biesa

Województwo: śląskie
Miasto: Żory
k. Stanowice, Rybnik, Orzesze
Kod pocztowy: 44-240
Adres: ul. Kasztanowa 15
Telefon: (032) 43 41 244
Fax: ---
Strona www: www.ubiesa.pl
Ilość miejsc do: 170
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
3 597

Opis lokalu

Dworek u Biesa

Budynek restauracji posiada ponad 100 letnią tradycję. Wcześniej były tutaj młyny z zapleczem dla służby. Kolejny właściciel przerobił budynek na karczmę. Po wojnie budynki zostały przejęte przez skarb państwa. W późniejszych latach zarządców było wielu. W latach 80 tych dworek dostał się w ręce PGR Leszczyny i to on przebudował obszar tworząc domki kolonijne, basen i zajazd u Biesa. W roku 1995 nasza firma wykupiła ten obiekt i podjęła się odrestaurowania budynku i okalającego go parku. Naszym celem było stworzenie miejsca wypoczynku, które przyciągałoby swoim oryginalnym charakterem i historycznym pochodzeniem. Przez te lata zdobyliśmy bogate doświadczenie, które zaowocowało tym, że w branży gastronomicznej jesteśmy prawdziwymi liderami. Gościliśmy u siebie wiele znanych osobistości i organizowaliśmy wiele prestiżowych imprez. Zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy dbają o to, aby nasi goście czuli się swobodnie, a jednocześnie mieli pewność, że nad wszystkim czuwamy

 

Przyjęcia weselne to nasza specjalność!

Organizujemy wesela nawet do 150 osób. Menu weselne ustalamy indywidualnie z klientem. W ofercie posiadamy fontannę czekoladową, bufet staropolski oraz wiele atrakcji które mogą umilić ten wyjątkowy dzień. Ponadto załatwiamy wszystkie sprawy związane z weselem, jak napoje, alkohole, ciasta, wystrój sali, samochód do ślubu, fotografa, kamerzystę, oraz całą oprawę muzyczną. Szczycimy się dobrą kuchnią, miłą atmosferą oraz profesjonalną obsługą. Do dyspozycji gości jest piękny ogród, oraz możliwość zakwaterowania. Staramy się zapewnić miłą i spokojną atmosferę .

Szczycimy się dobra kuchnia miła atmosferą oraz profesjonalna obsługą. Do dyspozycji gości jest piękny ogród, oraz możliwość zakwaterowania. Staramy się zapewnić miłą i spokojną atmosferę.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]