[Domy weselne]Gajówka

Województwo: wielkopolskie
Miasto: Śrem
k. Środa Wielkopolska
Kod pocztowy: 63-100
Adres: Zbrudzewo, ul. Śremska 68
Telefon: (61) 283 47 65; 606 947 802; 604 984 216
Fax: ---
Strona www: www.gajowka.com
Ilość miejsc do: 180
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
1 460

Galeria zdjęć

 

Opis lokalu

Gajówka

Już 20 lat organizujemy eleganckie bankiety, spotkania towarzyskie, przyjęcia weselne oraz różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych gości, a także spełniać ich życzenia i oczekiwania.

W Gajówce znajdą Państwo życzliwych Gospodarzy oraz miłą i profesjonalną obsługę. Możemy poszczycić się wyśmienitą kuchnią, która zadowoli nawet najbardziej wysublimowane podniebienie. Zajmujemy się również pełną organizacją imprez w każdym wybranym przez Państwa miejscu, po to, by ważne chwile na zawsze pozostały w pamięci.

 

Otoczenie

Na terenie Gajówki znajduje się dwanaście pokoi hotelowych, w tym również pokój dla nowożeńców. Parkingi dostosowane dla każdego rodzaju pojazdów, oczka wodne, fontanna, plac zabaw dla dzieci oraz idealne miejsca na sesje fotograficzne, a także na imprezy w plenerze z pełną bazą rekreacyjną i zapleczem gastronomicznym.

Dodatkowo posiadamy mini ZOO a w nim najróżniejsze gatunki zwierząt: konie , dziki, kaczki , kury, bażanty, daniele, gołębie , kozy i króliki. Wiemy bowiem, że zwierzęta największą przyjemność sprawiają dzieciom. Ponadto malowniczy teren otaczający Gajówkę jest idealnym miejscem na wspólne przechadzki i przejażdżki bryczką.

 

Przyjęcia weselne

Mamy świadomość, że ten długo oczekiwany przez Państwa moment musi być ukoronowany właściwą oprawą, dlatego też przygotowaliśmy dla państwa dyspozycji następujące sale: Salę Główną , Salę Letnią oraz Chatę w stylu myśliwskim. Mając na uwadze indywidualne życzenia i wyobrażenia związane z tym wyjątkowym dniem, zaplanujemy i profesjonalnie zorganizujemy całe przyjęcie weselne, dbając nawet o najmniejszy szczegół. W przygotowanej przez nas ofercie otrzymacie Państwo, przedstawione w przejrzystej formie, szczegółowe zestawienie wszystkich kosztów. Zapewniamy również oprawę muzyczną, techniczną oraz scenografię.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]