[Domy weselne]LACONA Sale Bankietowe

Województwo: świętokrzyskie
Miasto: Stąporków
k. Końskie, Sielpia
Kod pocztowy: 26-220
Adres: ul. Piłsudskiego 151
Telefon: 509 214 771; 502 541 766
Fax: ---
Strona www: www.lacona.pl
Ilość miejsc do: 210
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
2 094

Video prezentacje

Opis lokalu

LACONA Sale Bankietowe

Przygotowanie udanego wesela to sztuka i ogromna ilość pracy. Przede wszystkim dla przyszłych Państwa młodych, którzy muszą w tym czasie podjąć wiele trudnych decyzji. Rynek weselny to obecnie ogromna różnorodność koncepcji i przeogroma ilość atrakcji, które można wpleść w ten ważny wieczór.

Organizując swoje wesele w Laconie otrzymujecie Państwo wsparcie na każdym kroku drobiazgowego planowania Waszego święta. Wesele w Laconie to nie tylko wynajęcie sali. Jesteśmy szczęśliwi, gdy możemy stać się Waszym doradcą, służyć naszym wieloletnim doświadczeniem i dzielić się posiadaną przez nas wiedzą. Na bieżąco śledzimy obowiązujące trendy, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i spełnianie Waszych marzeń.

 

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie duże, klimatyzowane sale, które z całą pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Wspaniałą atmosferę każdego przyjęcia stworzą dekoracje sal i stołów przygotowywane przez zawodowych dekoratorów i dyplomowanych florystów. Współpracujące z nami od wielu lat, sprawdzone i dające gwarancję jakości firmy zadbają o Państwa wspomnienia na cudownych zdjęciach i wspaniale zrealizowanych filmach. Zespoły muzyczne czy Dj-e spowodują, że goście nie zechcą zejść z parkietu.

 

Myślimy również o najmłodszych uczestnikach zabawy. Dysponujemy salą - bawialnia, w której opiekę nad pociechami Waszych gości może roztoczyć zawodowy opiekun/animator.

Decydując się na organizację tego święta w naszym lokalu możecie być Państwo pewni, że zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół po to, aby Państwo i Wasi Goście czuli się u nas jak najlepiej.

 

Konsultacje Ślubne

Dla wszystkich par, które zdecydowały się na organizację swojego wesela w naszym lokalu prowadzimy cykl szkoleń/konsultacji ślubnych. W trakcie spotkań podzielimy się z uczestnikami naszą wiedzą związaną z przygotowaniami i organizacją uroczystości weselnych, tak, by w tym wspaniałym dniu dodatkowy stres nie zaprzątał głowy Państwa Młodych. Zapoznamy Państwa z najnowszymi terndami modowymi, zapewnimy konsultacje z fachowcami z branży kosmetycznej i modowej oraz odpowiemy na pytania dotyczące spraw formalnych.

 

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]