[Domy weselne]Pałac w Grobli

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Grobla
k. Paszowice, Bolków, Jawor, Wałbrzych, Lubin, Kamienna Góra, Wojcieszów Złotoryja, Świdnica, Strzegom, Świebodzice, Jelenia Góra, Legnica
Kod pocztowy: 59-411
Adres: Grobla 11A
Telefon: 601 458 898, 605 735 925, 76 870 16 03
Fax: 76 / 729 29 50
Strona www: www.palac-grobla.pl
Ilość miejsc do: 160
Cena od: 146zł
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (22)
Śr. ocena lokalu: 4.2
34 714

Video prezentacje

Opis lokalu

Pałac w Grobli

Nasz Ośrodek mieści się w dwóch obiektach: Pałacu zbudowanym w XVI wieku oraz w dawnym przydworskim budynku gospodarczym, tzw. Bronówce. Pałac został przebudowany w wieku XVIII i jest cennym zabytkiem architektury barokowej na Śląsku. Jest otoczony XIX - wiecznym parkiem naturalistycznym, w którego kompozycji wykorzystano walory krajobrazu. Wśród dobrze zachowanego i bogatego drzewostanu znajdziemy 100 - letnie dęby, klony, jesiony i lipy. Rośnie też daglezja zielona, sosna wejmutka i żywotnik zachodni.

 

Tuż obok pałacu rozpoczyna się rezerwat przyrody „Nad Groblą”: rezerwat leśno – krajobrazowy o powierzchni 88 ha, który chroni największe w Polsce skupisko jarząbu brekinii, gatunku będącego pod ścisłą ochroną. Brekinia, zwana również brzękiem, rośnie na zboczach gór w ciepłolubnych dąbrowach. Pałac wraz z parkiem leży na terenie Parku Krajobrazowego CHEŁMY. Chroni on wschodni fragment Pogórza Kaczawskiego o wysokich walorach przyrodniczych i krajobrazowych. Malownicze krajobrazy, lasy porastające wzgórza wulkaniczne i strome zbocza jarów przyciągały tu od dawna turystów i przyrodników. Ponad 130 lat temu, bo w 1874 r. Fryderyk Scholz z Jawora odnalazł tutaj stanowisko bardzo rzadkiej i nie spotykanej w innych rejonach Dolnego Śląska paproci – języcznika zwyczajnego.

 

Organizujemy bankiety okolicznościowe:

* chrzciny 
* komunie
* imieniny
* urodziny 
* stypy
* zjazdy rodzinne i towarzyskie; 
* przyjęcia weselne.
* szkolenia i kursokonferencje

Do Państwa dyspozycji oddajemy: salę konferencyjno - bankietową na 100 osób oraz Salę Pałacowa na 168 osób.

 

 Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (22)

~Karolina | 12 wrzesień 2016
 • Ocena: 4
Bardzo ładna sala, w której komfortowo można zrobić wesele dla góra 80 osób. Rozległy teren zielony, zagospodarowany z klasą i głową, na miejscu noclegi dla gości, co również jest dużym plusem. Jedzenie smaczne, świeże i dobrej jakości. Ogólnie miejsce godne polecenia, ale trzeba od samego początku dokładnie ustalać szczegóły wesela i dbać o zawarcie wszystkich ustaleń wraz z cenami w umowie, ponieważ na miesiąc przed weselem okazało się, że niektóre rzeczy są dodatkowo płatne, np. zamrażalnik na alkohol, lód, oświetlenie tarasu i parku, karafki i dzbanki na napoje czy opłata za możliwość udekorowania sali przez zewnętrzną firmę. Wielu gości narzekało również na obsługę podczas wesela, która potrafiła wzdychać i okazywać wyraźnie niezadowolenie z powodu konieczności rozbienia miejsca na stole na półmiski, a kiedy ktoś z gości próbował przesunąć jeden z półmisków, aby zrobić miejsce na inny został obcesowo upomniany, ponieważ wszystko ma stać dokładnie tak jak wymyśliła to sobie Pani Menedżer... Ogromny minus za zachowanie podczas poprawin. Obsługa wesela zaczęła sprzątać dekoracje i stoły na 30 minut przed końcem wykupionego czasu, kiedy jeszcze wielu gości siedziało przy stołach, a młodzi ustalali między sobą kwestię przedłużenia imprezy. Niestety spowodowało to duże zniechęcenie do dalszego spędzania czasu na terenie Pałacu. Reasumując, miejsce ma niesamowity potencjał, ale potrzeba nieco chęci i zmiany podejścia do Klienta. Wystarczy popracować trochę nad sobą, podszkolić się ze standardów obsługi kelnerskiej, a z pewnością zaprocentuje to lepszą opinią na przyszłość.
~Ida | 24 kwiecień 2016
 • Ocena: 5
Byłam jakiś czas temu i było pięknie. Teraz kolejny raz powróciłam i tyle nowych zmian!! Sala powiększona, nowy taras przy sali pałacowej .I nowość !!! Ślub na świeżym powietrzu w Grobli to strzał w dziesiątkę!!!Polecam!!!!
~Marcysia | 27 wrzesień 2013
 • Ocena: 5
Cudne Miejsce Bardzo Serdecznie Polecam ! Można Tam Spędzić Niezapomniane Chwile ! Jest Pięknie ! Miła Obsługa I Pyszne Jedzenie !
~Alicja | 27 wrzesień 2013
 • Ocena: 5
Chyle czoło -przepięknie,gustownie ,pomysłowo ,tanio,bogato ,nastrojowo,elegancko,smacznie,miło -polecam
~justi | 31 sierpień 2013
 • Ocena: 5
Ale tam jest ładnie!!!

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
 1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
 2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
 3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
 4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
 5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
 6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]