[Domy weselne]Restauracja Marysieńka

Województwo: podlaskie
Miasto: Szypliszki
k. Suwałki, Sejny
Kod pocztowy: 16-404
Adres: Szelment 2
Telefon: 602 107 075; 606 633 511
Fax: ---
Strona www: www.marysieńka.com
Ilość miejsc do: 120
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
1 478

Opis lokalu

Restauracja Marysieńka

Sala weselna Marysieńka znajduje się nad jeziorem Szelment (ok. 10 km od Suwałk), to wyjątkowy i niepowtarzalny obiekt w naszym regionie, oferujący Państwu kompleksową organizację wesel.
Położenie niedaleko Suwałkw urokliwej otoczce Suwalskiego Parku Krajobrazowego u podnóża Góry Jesionowej i Jeziora Szelment Wielki - ich bliskość nadaje Naszemu lokalowi uroku i wyjątkowego klimatu. Wszystkich chętnych zorganizowaniem wesela w Restauracji "Marysieńka"zapraszamy do kontaktu bezpośredniego - pokażemy obiekt, sale, omówimy menu, organizację i przeprowadzenie wesela, bądź o kontakt telefoniczny lub mailowy - w celu wstępnego zarezerwowania terminu wesela lub umówienia się na spotkanie.

 

Przyjęcie weselne - cena

Cena zorganizowania przyjęcia weselnego w Restauracji "Marysieńka" uzależniona jest od doboru menu i przystawek. W pełni satysfakcjonujący gości weselnych zestaw proponujemy już od 125,00 zł za osobę. Zawsze staramy się doradzać naszym klientom najlepsze rozwiązania kulinarne i weselne (układ sali, częstotliwość podawania posiłków), ale to Państwo ostatecznie decydujecie, jaki kształt przybierze ta niepowtarzalna uroczystość.

 

Co w menu weselnym?

W menu weselnym proponujemy Państwu dania kuchni tradycyjnej, jak i coraz popularniejsze w ostatnich latach przysmaki regionalne. Współpracujemy ze znaną na Suwalszczyźnie Restauracją "Pod Jelonkiem" z Jeleniewa, która wspiera nas w poszukiwaniu wykwintnych smaków na przyjęcie weselne. Ostatecznie to Państwo Młodzi decydują o formie menu i znajdujących się w nim potrawach. Jesteśmy w stanie spełnić Państwa marzenia kulinarne!

 

Zapraszamy na wesela do Marysieńki - zaledwie 10 km od Suwałk w otoczeniu przepięknej przyrody i przy rewelacyjnych potrawach serwowanych przez naszego szefa kuchni!

 

Zespół sali weselnej Marysieńka zaprasza
i życzy niezapomnianych przeżyć weselych!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]