[Domy weselne]Sala Bankietowa Rotunda

Województwo: śląskie
Miasto: Zawiercie
k. Szczekociny, Poręba, Siewierz, Myszków, Sosnowiec, Ogrodzieniec, Korczyce
Kod pocztowy: 42-400
Adres: ul. Długa 7
Telefon: 731 711 011
Fax: ---
Strona www: www.rotunda-zawiercie.pl
Ilość miejsc do: 180
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 3.9
15 806

Galeria zdjęć

 

Video prezentacje

Opis lokalu

Sala Bankietowa Rotunda

Rotunda to niezwykle starannie przygotowana sala bankietowa, której każdy szczegół tak architektoniczny, jak i wyposażenia wnętrza ma zadanie spełniać oczekiwania naszych Gości. I zachwycać…

Jeśli napiszemy, że sala jest wyjątkowym miejscem – nie oddamy w pełni jej uroku. Dlatego zapraszamy serdecznie do Zawiercia, by nas odwiedzić i poczuć ów niezwykły klimat, jaki udało nam się stworzyć.

Rotunda ma kształt walca, co jest pierwszym elementem przyjemnego zaskoczenia. Uroku dodają eleganckie, okrągłe stoliki, przy których jednorazowo może usiąść nawet do 180 osób. Dzięki temu mamy możliwość organizowania dużych wesel lub innych imprez okolicznościowych. Chętni mogą skorzystać również z pokoi gościnnych.

Nad naszymi Gośćmi czuwają anioły, których rzeźby zdobią ściany sali bankietowej. Każda z postaci jest indywidualnie podświetlona lampami ledowymi, a tańczące kolory tworzą pełne wrażeń scenariusze świetlne. Nie bez znaczenia jest również urok sufitów, których nieregularne i mające wiele wspólnego ze sztuką kształty mają swoje realne przełożenie na akustyczny odbiór muzyki.

Doskonale wiemy, że podczas wesela lub innej imprezy okolicznościowej główną rolę pełni doskonała kuchnia. Z tego też powodu w Rotundzie Szefem Kuchni jest mistrz w swojej branży, a jego specjały budzą słuszne uznanie. Menu przygotowywane jest zgodnie z najwyższymi standardami, elegancko serwowane i niezmiennie smaczne.

 

Rotunda w szczegółach:

Sala bankietowa dla 180 osób z zagwarantowanym miejscem do tańczenia.
Eleganckie, okrągłe stoliki 10 lub 12-osobowe z gustownymi krzesłami.
Piękna zastawa stołowa i doświadczona kadra obsługi kelnerskiej.
Wysoki poziom kulinarny i bogata oferta menu.
Apartament dla nowożeńców GRATIS!
Pokoje gościnne łącznie dla 12 osób plus nowożeńcy.
Rotunda – miejsce na organizację Państwa imprezy.

 

Wesela

Rotunda to idealne miejsce na zorganizowanie wesela lub uroczystego obiadu po ślubie. Klimat sali został tak wystylizowany, aby Młoda Para oraz Goście jeszcze bardziej przeżywali  niezwykłą atmosferę, jaka towarzyszy temu szczególnemu dniu.

Szef Kuchni przygotował kilka wariantów menu, ale każdy z nich można modyfikować, tak by spełniał wszelkie oczekiwania. Wesela organizowane w tygodniu mają przyjemny upust.

Na Nowożeńców czeka Apartament, a Goście mogą skorzystać z pięciu pokoi hotelowych.

 

Uwaga! Posiadamy wolne terminy na 2017 rok!

 

Komunie

Rotunda i zdobiące ją rzeźby aniołów to doskonały wybór na zorganizowanie przyjęcia po komunii. Świętujące swój dzień dziecko będzie miało wiele miejsca, by wybiegać oczywiste  w tych okolicznościach emocje, a zaproszeni dorośli docenią niezwykły urok sali bankietowej oraz jej stylizację. Menu jest przygotowane w kilku wariantach i zawiera opcje menu dziecięcego.

 

Stypy

Ostatnie pożegnanie to niełatwy moment dla najbliższych i tych, którzy swoją obecnością ich wspierają. Rotunda wychodzi naprzeciw tym momentom i proponuje wyjątkowo niską cenę na zorganizowanie obiadu – 35 zł za jedną osobę. Dyskretna obsługa, stosowna do okoliczności, spokojna muzyka w tle oraz czuwający nad Rodziną anioły stanowią uzupełnienie tej oferty.

 

Inne Imprezy okolicznościowe i integracyjne

Sala bankietowa Rotunda posiada wiele dogodnych rozwiązań, które umożliwiają zorganizowanie dowolnej imprezy okolicznościowej, jak na przykład jubileusze, urodziny lub chrzty. Firmy docenią z pewnością możliwość organizacji stylizowanych imprez integracyjnych dla swoich pracowników lub kontrahentów. Przestronna sala, elastyczna i zawsze na wysokim poziomie kuchnia Rotundy oraz bardzo dobra lokalizacja to główne powody, by wybrać właśnie to miejsce i często do niego wracać.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]