[Domy weselne]Sala Bankietowo Weselna Eden - Elbląg

Województwo: warmińsko-mazurskie
Miasto: Elbląg
Kod pocztowy: 82-300
Adres: ul.Królewiecka 195f
Telefon: 509195766 / 552358160
Fax: ---
Strona www: www.salebankietoweeden.com.pl
Ilość miejsc do: 150
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (2)
Śr. ocena lokalu: 4.1
17 277

Video prezentacje

Opis lokalu

Eden Elbląg

Jesteśmy firmą działającą w branży gastronomiczno-rozrywkowej. Działalność naszą realizujemy w wolnostojącym, parterowym budynku z przyległem dwu hektarowym ogrodem. Lokalizacja blisko centrum miasta.

Dysponujemy dwiema salami z niezależnymi wejściami w których organizujemy imprezy do 200 osób w jednej i do 80 w drugiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez plenerowych wykorzystując do tego ogród Edenu a także Elbląską Bażantarnię czy stadion piłkarski.

 

Przez 7 kolejnych lat byliśmy twórcami i organizatorami cieszącej się dużą popularnością wśród mieszkańców Elbląga i nie tylko imprezy plenerowej pn: Rancho Strong która została objęta przez Prezydenta Miasta oficjalnym programem Obchodów Dni Elbląga. Ważnym fragmentem naszej działalności są także koncerty muzyczne obejmujące różne gatunki muzyki.

Kierujemy się zasadą fair play. Stawiamy na życzliwą, przyjazną atmosferę podczas współpracy.

 

Sala bankietowo weselna

Rodzina jest najważniejszą formą istnienia w społeczeństwie. Daje siłę i wsparcie w trudnych czasach a miłość, przyjaźń i szacunek to cechy dla niej najbardziej charakterystyczne. Dzień ślubu to święto, które warto przeżyć z radością i życzliwością. Ludzi traktujemy jak jedną, wielką rodzinę i jak dla członków swojej rodziny dokładamy wszelkich starań aby uroczystość weselna w Edenie była WESELEM i RADOŚCIĄ. Dysponujemy dwiema klimatyzowanymi i klimatycznymi salami.

 

Na większej sali organizujemy przyjęcia weselne do 150 osób a na mniejszej do 80 osób. Jesteśmy przygotowani na kilka wersji kolorystyki wystroju sali. Dopełnieniem eleganckiej sali i dobrego menu jest możliwość skorzystania z przyległego ogrodu wraz z ogniskiem i huśtawkami. Chętnie pomagamy w doborze zespołu muzycznego czy DJ oraz proponujemy różnego rodzaju atrakcje gastronomiczne i rozrywkowe.

 

Twój Dzień jest dla nas Świętem

Zapraszamy do Edenu

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (2)

~Anna i Paweł | 28 styczeń 2015
  • Ocena: 1
Nasze wesele tutaj sie odbyło 17.04.2010r było super co prawda sala jeszcze taka ładna odrestaurowana nie była ale fajnie było.
Polecamy to miejece na wesele
~marta | 1 lipiec 2014
  • Ocena: 5
reeeewelacja

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]