[Domy weselne]Sala Weselna Marco

Województwo: mazowieckie
Miasto: Płońsk
k. Raciąż, Nowy Dwór Mazowiecki
Kod pocztowy: 09-100
Adres: ul. Wieczorków 115
Telefon: 602 534 418; 608 337 180
Fax: ---
Strona www: www.sala-marco.pl
Ilość miejsc do: 300
Wejść na stronę
Opinie użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 5.0
1 445

Galeria zdjęć

 

Opis lokalu

Sala Weselna Marco

Tradycja przyjęć organizowanych z okazji zaślubin znana jest od wieków. To jedna z najstarszych ceremonii, która po dziś dzień odgrywa bardzo ważną rolę w życiu zakochanych. Ślub to swoiste święto miłości, uroczystość połączenia się dwojga ludzi, którzy pragną razem podążać wspólną drogą życiową. Wagę tego znaczącego wydarzenia najlepiej jest podkreślić organizując przyjęcie weselne, na którym wraz z rodziną i przyjaciółmi można cieszyć się swoim szczęściem. Właśnie dla takich radosnych chwil powstała Sala Weselna Marco w Płońsku, która zapewnia elegancką przestrzeń oraz perfekcyjną organizację wesel.

 

Sala Weselna Marco w Płońsku to bardzo elegancki i gustowny lokal, w którym można zorganizować przyjęcie nawet dla 300 osób. Wyposażony jest w przestronny parkiet taneczny, który umożliwia swobodną zabawę do białego rana. Jednak o udanych weselach tutaj przesądzają nie tylko przestronne wnętrza, lecz również doświadczona obsługa lokalu, która zapewnia perfekcyjną organizację wszelkiego rodzaju imprez. Sala Weselna Marco posiada odpowiednio wyposażone zaplecze kuchenne, w którym przygotowywane są wyśmienite potrawy, jak również szatnię, bufet oraz parking strzeżony przez całą noc.

 

Każde przyjęcie organizowane w Sali Weselnej Marco jest wyjątkowe i unikalne, dlatego też Młode Pary mają tutaj szansę zrealizować nawet najciekawsze pomysły związane z przebiegiem wesela. Lokal zapewnia przede wszystkim wsparcie na każdym etapie organizacyjnym, jak również profesjonalną obsługę w trakcie. Każdy uczestnik zabawy będzie miał szansę poczuć się tutaj wyjątkowo! A dla przyjezdnych gości przygotowany został Hotel Marco, w którym można odpocząć po nocy przepełnionej weselną zabawą!

 

Sala Wesela Marco organizuje również inne przyjęcia, w tym imprezy okolicznościowe i jubileuszowe, chrzty, komunie, uroczystości rodzinne, konferencje, bankiety, spotkania biznesowe, studniówki, bale sylwestrowe i karnawałowe, spotkania świąteczne itp.

Lokal organizuje również wspaniałe imprezy plenerowe przy grillu. Proponujemy również Hotel Marco, w którym mogą zatrzymać się przyjezdni goście.

 

Zachęcamy do zapoznania się z Salą Weselną Marco w Płońsku!

 

 

W razie kontaktu z lokalem prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]